Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sportowe igrzyska w NoVa Park

Sportowe igrzyska w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Poczuj atmosferę letnich igrzysk olimpijskich w Gorzowie! W dniach 6-7 sierpnia odwiedź całą rodziną NoVa Park i weź udział w sportowej rywalizacji.

W programie m.in. strzelanie z procy do kręgla, przeciąganie liny czy tor przeszkód dla dzieci, a dla rodziców specjalna strefa kibica z leżakami!

Igrzyska olimpijskie wciąż trwają i wkrótce zawitają także do NoVa Park. W dniach 6-7 sierpnia w godz. 12.00-18.00 na mieszkańców Gorzowa będzie czekać moc sportowych emocji. W trakcie olimpiady najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli zmierzyć się w 7 konkurencjach:

·       slalom z piłką i strzał na bramkę,

·       rzuty piłką do kosza,

·       strzelanie z procy do kręgli,

·       przeciąganie liny,

·       rzuty bombami wodnymi do celu,

·       rzuty workami z rzepami do tarczy dart,

·       tor przeszkód.

Na zwycięzców olimpijskich zmagań czekają medale oraz pamiątkowe zdjęcie na podium, a na każdego małego olimpijczyka pamiątkowy dyplom. Każde dziecko, które odbierze medal oraz pamiątkowy dyplom będzie również mogło zrobić sobie brokatowy tatuaż oraz odebrać dowolną balonową postać skręconą przez naszego balonowego mistrza. Dla rodziców przewidziana jest specjalna strefa kibica z wygodnymi leżakami, gdzie poza dopingowaniem swoich sportowców będą mogli zrelaksować się w przerwie od zakupów w NoVa Park.

„3, 2, 1 … start! Nadciągają prawdziwie olimpijskie emocje do NoVa Park! W dniach 6-7 sierpnia mali olimpijczycy z Gorzowa i okolic zmierzą się w sportowych konkurencjach i powalczą o medale, a dopingować ich będą najbardziej oddani kibice, czyli rodzina i znajomi. Zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy w iście olimpijskim klimacie– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym przed NoVa Park, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »