Motoryzacja » Samochody

Sposób na kontrolę spalania – Izzy Drive

Sposób na kontrolę spalania – Izzy Drive
Zobacz więcej zdjęć »
Samochody wyprodukowane po 2002 roku są wyposażone w gniazdo w standardzie OBD2. Służy ono do funkcji diagnostycznych i pozwala na odczytanie danych, które nie zawsze są eksponowane na desce rozdzielczej.

Auta często nie wyświetlają informacji o średnim i chwilowym spalaniu. Zdarza się również, ze nie mamy wiedzy o temperaturze płynu chłodzącego. Wszystko to możemy odczytać na ekranie smartfona z aplikacją Izzy Drive połączonego z naszym autem przez moduł OBD2.

Moduł OBD2 jest urządzeniem elektronicznym. Wpięty w gniazdo diagnostyczne zlokalizowane w samochodzie w okolicy kolumny kierownicy pozwala odczytywać dane z komputera pokładowego. Moduł ten łączy się przez Bluetooth z telefonem, na którym zainstalowana jest aplikacja Izzy Drive. Dzięki temu aplikacja zyskuje dostęp do parametrów eksploatacyjnych samochodu. 

Do pełnej wiedzy potrzebny jest już tylko dostęp do Izzy Drive WWW. Żeby go uzyskać wystarczy wejść na stronę internetową  http://www.izzydrive.eu/shop/pl i skorzystać z oferty sklepu. Mając już login i hasło – trzeba je wpisać w aplikacji na smartfonie. Tylko w ten sposób trasy i inne dane trafią na właściwe konto Izzy Drive WWW.

Aplikacja rejestruje pozyskane dane i dzięki temu uzyskujemy wiele ciekawych informacji takich jak np. statystyki ostatniej trasy. Wszystkie zbierane dane są dostępne  w aplikacji www i łatwo możemy poznać np.  zbiorcze koszty paliwa z ostatniego miesiąca czy analizować styl jazdy.

Płatna wersja aplikacji jest dostępna w Google Play  w cenie 19 zł, koszt modułu OBD2 to 79 zł, zaś roczny dostęp do Izzy Drive www  kosztuje 49 zł. Zakup modułu i dostępu do www w pakiecie uprawnia do zniżki – 15%

Bliższe informacje: http://www.izzydrive.eu/

---------------------------------------------------------------------------------  informacja o firmie

WebAndMobile Sp. z o.o. jest startupem tworzącym nowatorskie rozwiązania w zakresie aplikacji internetowych i mobilnych.W swoich produktach skupia się na ich innowacyjności, użyteczności i niezawodności. Stara się otwierać nowe obszary wykorzystania urządzeń mobilnych i internetu.

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 601 349 356, e-mail:
malgorzata.blachnio@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »