Dom » Wnętrza

Sposób na kuchnię – o pięciu zasadach projektowania kuchni na webinarze OKK! design

Sposób na kuchnię – o pięciu zasadach projektowania kuchni na webinarze OKK! design
Zobacz więcej zdjęć »
Kuchnia często nazywana jest sercem domu, ponieważ to tutaj krzyżują się drogi wszystkich domowników o każdej porze dnia. Kuchnia spełnia podstawową funkcję przygotowywania posiłków, ale nie tylko!

Wnętrze, które przede wszystkim ma być w pełni funkcjonalne, może być też estetyczne i urządzone w ulubionym stylu, pasującym do pozostałych pomieszczeń. Jakie są najważniejsze zasady projektowania kuchni? Jakich innowacyjnych rozwiązań możemy spodziewać się od producentów? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy podczas kolejnego spotkania online OKK! design, którego gościem specjalnym będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen. Partnerami webinaru są marki Samsung i Barlinek.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinaru?

  • Trójkąt roboczy - na czym polega złota zasada projektowania kuchni?
  • Jak zaprojektować kuchnię na wymiar?
  • Wybór sprzętu AGD do zabudowy kuchni.

Gościem specjalnym webinaru będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz z kilkunastoletnim stażem, od pięciu lat związana z pracownią Decoroom, która jest obecna na rynku od 12 lat i pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz". Zespół Decoroom tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział Decoroom Kitchen, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Architekci Decoroom chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem na łamach prasy, czy podczas wydarzeń branżowych. Wchodzą także w skład jury konkursów branżowych m.in. konkursu Samsung Projektuj z Bespoke.

W trakcie webinaru arch. Katarzyna Fotek przedstawi zasady, którymi kieruje się podczas projektowania kuchni. Zdradzi, jak zaprojektować kuchnię otwartą na salon oraz jak rozplanować sprzęty kuchenne.

Partnerami webinaru są marki Samsung i Barlinek. Paweł Brzezicki opowie o najnowszych technologiach, funkcjach i rozwiązaniach marki Samsung. Wskaże, jaki piekarnik dopasować do danej kuchni. Następnie Jacek Kula przedstawi nowości w ofercie marki Barlinek. Opowie o nowoczesnych podłogach winylowych i hybrydowych w ramach premierowej kolekcji Next Step. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9w236

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage'u OKK! design.

Partnerzy spotkania: Samsung i Barlinek

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 - powitanie gości i widzów

12.05 - prezentacja Samsung

12.30 - prezentacja Barlinek

12.55 - wystąpienie arch. Katarzyny FotekRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »