Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Sposób na otyłość

Sposób na otyłość
Zobacz więcej zdjęć »
Twoja walka z nadwagą nie przynosi rezultatów? Sprawdź, czy kwalifikujesz się do nieoperacyjnego leczenia otyłości balonem dożołądkowym. Weź udział w bezpłatnym spotkaniu, aby dowiedzieć się czy ta metoda jest dla Ciebie!

Zbyt wysoki poziom cukru i cholesterolu we krwi, choroby kręgosłupa i stawów, nadciśnienie i inne schorzenia układu krążenia - to skutki nadwagi i otyłości, z jaką coraz większa liczba osób ma do czynienia. Wiele osób, mimo licznie podejmowanych prób odchudzania się na własną rękę, nie jest w stanie sobie pomóc.

W takiej sytuacji warto rozsądnie podejść do sprawy i z pomocą udać się do specjalisty. Pierwszym, dobrym krokiem może okazać się udział w bezpłatnym spotkaniu na temat leczenia otyłości, organizowanym przez Prywatną Lecznicę Certus, gdzie na co dzień wykonywane są zabiegi leczenia otyłości balonami dożołądkowymi. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2012 roku o godzinie 10:00 w Centrum Konferencyjnym IOR w Poznaniu przy ul. Władysława Węgorka 20. W trakcie spotkania będzie można bliżej zapoznać się z tą metodą, przebiegiem zabiegu oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości wprost od lekarza.

Leczenie otyłości balonem polega na założeniu do żołądka na okres sześciu miesięcy specjalnego miękkiego, silikonowego balonu Orbera. Poprzez częściowe wypełnienie żołądka, balon zapewnia uczucie pełności oraz sytości po zjedzeniu dużo mniejszego posiłku niż dotychczas miało to miejsce w diecie pacjenta. Uczucie sytości osiągane szybciej po jedzeniu małych porcji, powoduje łatwiejszą zmianę nawyków żywieniowych i zaadoptowanie się do nowego, zdrowszego trybu życia. W konsekwencji pacjent łatwiej i szybciej obniża swoją masę ciała. W obszernym badaniu europejskim z 2005 roku, przeprowadzonym na grupie 2515 pacjentów potwierdzono, że po zastosowaniu balonu dożołądkowego średnia utrata masy ciała po sześciu miesiącach wyniosła 20 kg, a procentowa utrata nadmiernej masy ciała aż 33,9%. Zaletą tej metody odchudzania jest też małoinwazyjność, co w dużej mierze zawdzięczane jest temu, że zabieg ten nie wymaga przeprowadzenia operacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adStone

Komentarze (1)

  • avatar
    andzia15031985 2012-03-20 09:43:56

    moja znajoma ma zalozony balonik i przez 4 miesiace schudla juz 27kg to jest naprawde swietna metoda walki z otyloscia


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »