Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Sposób na wakacje - wrotkarnia w Porcie Łódź

Sposób na wakacje - wrotkarnia w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Spędzacie wakacje w mieście? Nie macie pomysłu co robić? Przyjdźcie koniecznie do wrotkarni w Porcie Łódź. To świetna zabawa i co więcej – bezpłatna.

Na Patio przez całe wakacje na odwiedzających Port Łódź czeka wrotkarnia. Korzystać mogą z niej wszyscy niezależnie od wieku – najmłodsi i seniorzy – którzy chcieliby spędzić czas inaczej niż zwykle i lubią aktywność fizyczną. Wrotkarnia otwarta jest codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00. Do dyspozycji wrotkarzy pozostaje ponad 200 mkw. profesjonalnej powierzchni do jazdy, na której każdy może pojeździć. Wypożyczenie wrotek, kasków i ochraniaczy jest bezpłatne. Na miejscu, w każdą sobotę dostępni są również instruktorzy, którzy z przyjemnością pomogą początkującym.

Do korzystania z wrotkarni Port Łódź zaprasza również grupy zorganizowane. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora w celu rezerwacji godziny dla grupy znajduje się na stronie http://kolowrotki.com.pl/

Patio Portu Łódź, gdzie funkcjonuje wrotkarnia, łączy się bezpośrednio ze strefą restauracyjną Centrum, zatem gdy zgłodniejemy w każdym momencie możemy udać się na odpoczynek i pyszny obiad.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »