Dom » Nieruchomość

Spotkaj się z Andrzejem Bargielem na Mieszkaniowym Dniu Otwartym w Bydgoszczy

Spotkaj się z Andrzejem Bargielem na Mieszkaniowym Dniu Otwartym w Bydgoszczy
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli śledziliście ostatni historyczny wyczyn Andrzeja Bargiela, jakim był zjazd na nartach z Mount Everestu bez użycia tlenu z butli to mamy dla Was wyjątkową wiadomość.

Już w najbliższą sobotę, 25 października, mieszkańcy Bydgoszczy będą mieli okazję spotkać się z tym wybitnym skialpinistą w ramach Mieszkaniowego Dnia Otwartego w biurach sprzedaży Grupy Murapol. Wizyta w oddziałach dewelopera będzie również doskonałą okazją do rozmowy z doradcami na temat mieszkań powstających w centrum miasta oraz aktualnych promocji.

Andrzej Bargiel to postać wyjątkowa i znana każdemu miłośnikowi skialpinizmu i sportów ekstremalnych, a jego dokonania przyciągają uwagę mediów na całym świecie. Ostatni wyczyn Andrzeja związany ze zjazdem z Mount Everestu bez użycia tlenu z butli z zapartym tchem śledził cały świat. Już w najbliższą sobotę 25 października mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli spotkać się z tym wybitnym sportowcem, zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać o jego ostatniej wyprawie. Wszystko to w ramach Mieszkaniowego Dnia Otwartego Grupy Murapol. Andrzej Bargiel będzie nas Was czekał w biurze sprzedaży przy ul. Dworcowej 64 w godz. 13.00-14.30.

Podczas wizyty w biurze sprzedaży Grupy Murapol będzie można również porozmawiać z doradcami dewelopera o aktualnie trwających promocjach na mieszkania w bydgoskiej inwestycji Murapol Rivo powstającej przy ul. Dworcowej w Śródmieściu.

W ramach akcji Jesienne HITY cenowe oferowana jest pula 20 mieszkań z miejscami postojowymi w pakiecie w promocyjnych cenach. Wybierając lokal z jesiennej listy można oszczędzić nawet 76 tys. zł. Dodatkowo podpisując podczas Dnia Otwartego umowę rezerwacyjną na nieruchomość czy to z puli Jesiennych HITÓW cenowych, czy oferty katalogowej, a następnie w ciągu kolejnych 3 dni umowę deweloperską lub przedwstępną, można skorzystać z promocji, w ramach której deweloper pokrywa koszty notariusza związane z umową deweloperską/przedwstępną oraz aktem przenoszącym własność wybranego lokalu.

Jesteś dobrym negocjatorem? Murapol przygotował promocję, w ramach której podczas spotkania w biurze sprzedaży możesz wynegocjować nawet 9% rabatu na każde mieszkanie w Murapol Rivo. Promocje nie łączą się.

– Nadchodząca sobota zapowiada się wyjątkowo dla mieszkańców Bydgoszczy, którzy pasjonują się wyprawami górskimi. Podczas Dnia Otwartego odwiedzi nas wybitny skialpinista Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z Mount Everestu do bazy bez użycia tlenu z butli. To wyjątkowa okazja, by spotkać się oraz zdobyć autograf, a jednocześnie tego dnia klienci mogą skorzystać z promocji, w ramach której pokrywamy koszty notariusza, co ułatwia decyzję o wyborze nowego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego. Każdy lokal w naszej ofercie wyposażony jest także w pakiet antysmogowy w standardzie, zapewniający czyste powietrze, szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tymoteuszmurapol

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »