Motoryzacja » Samochody

Spotkaj się z legendarnym polskim rajdowcem

Spotkaj się z legendarnym polskim rajdowcem
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend w Porcie Łódź pojawi się jeden z najsłynniejszych polskich pilotów rajdowych – Maciej Wisławski. Dodatkowo w Centrum będzie można obejrzeć prezentację nowego modelu samochodu światowej marki, a także wziąć udział w konkursie.

Maciej Wisławski swoją karierę rajdową rozpoczynał od startów w 1973 roku, jeszcze za kierownicą Syreny 104. Dwa lata później startował już w rajdach jako pilot. Swoje największe sukcesy odnosił razem z Krzysztofem Hołowczycem, z którym zaczął jeździć w 1988 roku. Dwa razy w swojej karierze, wspólnie z mistrzem kierownicy, zdobył Mistrzostwo Polski. Następnie, również z Hołowczycem, otrzymał tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Kolejny wielki sukces to Rajdowe Mistrzostwach Świata w Rajdzie Argentyny, gdzie duet Hołowczyc – Wisławski zajął 7 miejsce w klasyfikacji generalnej i 1 w kategorii Teams Cup. W swojej karierze pilotował również Leszka Kuzaja i Sebastiana Frycza oraz Macieja Lubiaka. Obecnie jest pilotem Kajetana Kajetanowicza i Radosława Type.

Maciej Wisławki pojawi się w Porcie Łódź w dniach 9 – 10 lipca. Spotkanie z mistrzem zostanie połączone z ekspozycją nowego modelu samochodu Seat Ateca. Na fanpagu marki będzie można także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą vouchery na przelot do słonecznej Hiszpanii. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »