Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Spotkanie architektów z marką Centor

Spotkanie architektów z marką Centor
Zobacz więcej zdjęć »
29 października 2015 architekci i projektanci mieli okazję uczestniczyć w oficjalnej prezentacji marki Centor, oferującej jedyne na świecie drzwi zintegrowane. Klimatyczny showroom przy ulicy Stawki 8 w Warszawie odwiedziło ponad 50 gości reprezentujących czołowe pracownie architektoniczne.

Przybyli architekci podziwiali wystawę zdjęć konkursowych, wykonanych przy okazji odbywających się na początku października Regat Architektów w Mikołajkach.

Konkurs, zorganizowany pod hasłem „Spotkania z naturą'', idealnie wpisywał się w filozofię marki, stawiającej na otwieranie naszych domów na otaczające nas piękno świata. Spędzając czas w sercu mazurskiej przyrody, architekci zostali zaproszeni do uwiecznienia na zdjęciach jej bliskości i wyjątkowości przy pomocy jednorazowych aparatów fotograficznych. W tak inspirującym otoczeniu chęci do wykonania pięknych zdjęć nie zabrakło.

Spośród kilkuset zdjęć zgłoszonych do konkursu jury wybrało pięć zdjęć. Główną nagrodą był weekendowy pobyt dla dwóch osób w miejscu zapewniającym niezwykły kontakt z przyrodą - apartamencie zlokalizowanym w koronach drzew lessowego wąwozu. Czterech pozostałych laureatów otrzymało od firmy Centor interesujące książki o designie.

Przybyli architekci, reprezentujący pracownie JEMS, Kulczyński, APA Wojciechowski, Kuryłowicz, Bulanda Mucha, WWAA, GRUPA 5, MAAN, WXCA, FS&P Arcus, ARE, MAAAK, Sud, KW Studio, FUEL czy Jakub Szczęsny, mieli okazję podziwiać jedyne na rynku drzwi tarasowe z zintegrowanym systemem rolet i moskitier, które w razie potrzeby chowają się w ościeżnicy i sami przekonać się, jak niezwykle lekko się poruszają.

Nowoczesny system, który można personalizować, wybierając wersję z aluminium bądź drewna od wewnątrz i uzupełniając go o wbudowaną moskitierę i roletę w wybranym wzorze i kolorze, został w 2015 r. nagrodzony prestiżowymi nagrodami Red Dot Award i Good Design Award. Uwzględniające aktualne trendy wzornicze rozwiązanie znalazło się również w gronie finalistów konkursu Dobry Wzór 2015.

Inspiracją do jego zastosowania w projektach jest starannie opracowany katalog Centor, który można znaleźć w siedzibie firmy, jak i u dystrybutorów marki w Polsce: Distribution Experts w Warszawie; Dziemidowicz w Poznaniu oraz Baudom we Wrocławiu.

Architekci długo podziwiali pięknie zaaranżowane zdjęcia i przy dźwiękach muzyki lounge, serwowanej przez DJ-a Wojtka Perczyńskiego z Side One, z zainteresowaniem przyglądali się możliwościom wykorzystania Drzwi Zintegrowanych Centor w swoich przyszłych projektach.

http://centor.com/pl/

http://distributionexperts.centor.com

http://dziemidowicz.centor.com/pl/

http://baudom.centor.com/pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »