Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie autorskie z Olgą Morawską

Już w sobotę, 3 września 2011 r. o godz. 13.00, w Centrum Handlowym 3Stawy w Katowicach odbędzie się spotkanie z Olgą Morawską, której najnowsza książka nosi tytuł „Góry na opak, czyli rozmowy o czekaniu”.
Spotkanie autorskie z Olgą Morawską towarzyszy wystawie Świat w 3D, pierwszej trójwymiarowej wystawie fotograficznej przygotowanej przez redakcję National Geographic Polska. Autorka książek „Od początku do końca" i „Góry na opak, czyli rozmowy o czekaniu" zapowiada, że już w przyszłym roku wyda cykl książek o podróżach. Podczas spotkania, Olga Morawska opowie o filozofii swojego życia, przedstawi kilka epizodów opisanych w swoich utworach, jak również odpowie na pytania czytelników.

3 sierpnia, godz. 13.00, Centrum Handlowe 3Stawy, namiot wystawy Świat w 3D, ul. Pułaskiego 60, Katowice.

Właściciel Centrum 3Stawy: Union Investment Real Estate AG.
Zarządca Centrum 3Stawy: Apsys Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »