Firma » Bankowość

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń
Zobacz więcej zdjęć »
Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z powodzeniem od wielu lat, które skupia wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy.Forum wymiany doświadczeń między różnymi uczestnikami gry gospodarczej, w tym regulatora, przez wybór odpowiednich tematów zapoczątkowuje dyskusje na istotne kwestie dotyczące sektora kreującego dużą część PKB. Wydarzenie to stanowi neutralną platformę do dyskusji, sprzyja wymianie myśli i poglądów osób zaangażowanych w bankowość, ubezpieczenia oraz sektor zarządzania wierzytelnościami.


Podczas najbliższej, jesiennej edycji 2015, Spotkanie Liderów to połączone konferencje:

  • X Warsaw International Banking Summit - Banking Forum
  • VI Insurance Forum
  • III Forum Zarządzania Wierzytelnościami

Połączenie tych wydarzeń pokrywa wszystkie najważniejsze problemy, z jakimi boryka się sektor finansowy. Gwarancję najlepszego doboru tematów gwarantują współtworzące je Rady Programowe pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza (Banking Forum), Pana Artura Olecha (Insurance Forum) oraz Pana Norberta Wojnarowskiego (Forum Zarządzania Wierzytelnościami).

Wszystko razem czyni Spotkanie Liderów prestiżowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań kluczowych przedstawicieli bankowości, ubezpieczeń i sektora zarządzania wierzytelnościami. Gwarantuje również obecność najważniejszych przedstawicieli wszystkich wyżej wymienionych branż.

Kontakt:


Tomasz Petruk
p.o. Kierownik Działu
Produkcji Projektów Strategicznych
MM Conferences S.A.
+48 22 379 29 41 tel: +48 22 379 29 41
kom: +48 883 784 084
t.petruk@mmcpolska.pl
+48 883 784 084

Call
Send SMS
Call from mobile
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via Skype


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »