Rozrywka i wypoczynek » Święta

Spotkanie łódzkich Mikołajów w Porcie Łódź

Spotkanie łódzkich Mikołajów w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się jeden najpiękniejszych dni w roku – Boże Narodzenie. To też jedyny czas, kiedy Święty Mikołaj i jego liczni pomocnicy odwiedzają nasze domy by wręczyć dzieciom prezenty.

W najbliższy piątek, 22 grudnia, nasi łódzcy Mikołajowie pojawią się w Porcie Łódź by poczynić ostatnie przygotowania do tej niezwykłej i magicznej nocy.

  W piątek, 22 grudnia, w Porcie Łódź pojawią się na specjalnej przedświątecznej naradzie łódzcy Mikołajowie. Otrzymali oni bowiem od samego Świętego Mikołaja najważniejsze gwiazdkowe zadanie - każdy z nich odwiedzi domy, w których wręczy najmłodszym wymarzone upominki. Mikołajów będzie można spotkać w Atrium przy choince obok sklepu IKEA o godzinie 14:30. Rozdzielą oni między sobą swoje mikołajowe obowiązki i zapozują do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.     Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »