Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem – gościem Centrum Serenada

Centrum Serenada zamienia się w miejsce inspirujących spotkań. Już w najbliższy poniedziałek wszyscy fani fantasy, będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z Andrzejem Pilipiukiem – autorem książki Wampir z KC.

Spotkanie z jednym z najpopularniejszych pisarzy fantasy – Andrzejem Pilipiukiem, odbędzie się już 16 kwietnia. Wszystkich fanów cyklu Wampir z… zapraszamy od godz. 18:00 do Księgarni Świat Książki w krakowskim Centrum Serenada. To właśnie wtedy, twórca książki Wampir z KC spotka się z fanami i będzie uczestniczył w rozmowie na temat swojego najnowszego tytułu. Podczas spotkania będzie możliwość zdobycia pamiątkowego autografu wraz z okolicznościową pieczęcią.


Andrzej Pilipiuk to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy fantasy i publicysta. Laureat Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla, którą otrzymał w 2002 roku, a także autor popularnych cykli o Jakubie Wędrowyczu czy Panie Samochodziku.

 

16 kwietnia, godz. 18:00

Księgarnia Świat Książki

Centrum Serenada

al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 41

 

Organizatorami spotkania są Fabryka Słów, Księgarnie Świat Książki oraz Centrum Serenada.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »