Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Spotkanie z „Angry Birds 2 Film” w Centrum Korona

Spotkanie z „Angry Birds 2 Film” w Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
ANGRY BIRDS 2! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to zna i kocha je cały świat.

W związku ze zbliżającą się premierą (20.09) gorąco wyczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS 2 FILM”, w dniach 24-25 sierpnia w godzinach 11.00-18.00 Centrum Korona zaprasza do wspólnej zabawy z najpopularniejszymi nielotami świata! W programie wiele filmowych atrakcji, w tym m.in. spotkanie z Angry Birds i innymi bohaterami filmu, koło fortuny oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Spotkanie z „Angry Birds 2 Film” w Centrum Korona to porządna dawka odlotowych atrakcji dla najmłodszych klientów Centrum. W programie wydarzenia zaplanowaliśmy:

·         muzyczne interaktywne show z udziałem bohaterów komedii „Angry Birds 2 Film”;

·         czekoladową strefę: KOŁO FORTUNY BY MILKA, w którym do wygrania będą słodkości przygotowane przez Milkę i gadżety filmowe;

·         spotkania z Angry Birds i innymi bohaterami filmu „Angry Birds 2 Film” oraz możliwość wspólnego zdjęcia i „przybicia piątki”;

·         ANGRY BIRDS STRIKE BACK: KRĘGLE ANGRY BIRDS, czyli kolorową grę zespołową dla strzelców wyborowych;

·         FROZEN ANGRY BIRDS PHOTO: STAND FOTO – lodowe atelier, gdzie czekają na dzieci zatopieni w kostkach lodu bohaterowie komedii „Angry Birds 2 Film”;

·         ANGRY BIRDS PLAYSTATION VR, czyli strefa gier ze stanowiskami z wirtualną rzeczywistością, gdzie dzieci zagrają na PlayStation w najnowszą premierową grę z cyklu „Angry Birds”;

·         PAINT YOUR OWN HATCHLING, czyli strefę warsztatową z zabawami plastycznymi oraz malowaniem buziek;

·         wielki dmuchaniec-skakaniec w kształcie BOMBY – jednego z bohaterów filmu.

„Nic tak nie cieszy dzieci jak dobra bajka z dużą dawką poczucia humoru! To wszystko zagwarantujemy naszym najmłodszym klientom już w dniach 24-25 sierpnia podczas spotkania z ‘Angry Birds 2 Film”. Wspólnie z bohaterami najnowszej animacji zapraszamy na odlotową imprezę pełną filmowych atrakcji i pomysłów na spędzenie czasu wolnego” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »