Firma » Biznes

Spotkanie z autorem bestsellera biznesowego w Bonarce

Spotkanie z autorem bestsellera biznesowego w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach promocji książki „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku" Marek Wzorek opowie w Empiku w Bonarce o ewolucji zachodzącej w zarządzaniu firmami i podejściu do pracowników. Spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 18:00

Marek Wzorek od lat jest związany z biznesem. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywał w polskich i zagranicznych firmach (Europa, Azja). Jest wielkim propagatorem turkusowego stylu zarządzania, twórcą firmy ecoCoach i współtwórcą samo-zarządzającego się modelu organizacyjnego - Układ Solarny.

Książka „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku" przedstawia drogę jaką przebyło zarządzanie od EGO do ECO, pomaga w przeprowadzeniu zmiany w organizacji, zespole, może nawet w społeczności. Można się z niej dowiedzieć, jak do tej pory się organizowaliśmy, jak ewoluowały metody zarządzania wraz z jednym z ciekawszych jego rodzajów - zarządzaniem turkusowym. Autor przytacza przykłady organizacji i firm, które wykorzystują zmiany zachodzące w świecie, żeby lepiej współpracować, skuteczniej się komunikować oraz tworzyć efektywniejsze i szczęśliwsze miejsca pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »