Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie z Beatą Ostrowicką w Bonarce

Spotkanie z Beatą Ostrowicką w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
12 kwietnia o godz. 10:30 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie z Beatą Ostrowicką, która opowie o swojej najnowszej książce dla dzieci - „O Lence, Antku i planowaniu”. Wydarzenie obędzie się w ramach Festiwalu Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka.

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą. W czasie jego trwania w Bonarce odbył się szereg spotkań autorskich. Salon Empik w centrum odwiedzili m.in. Michał Rusinek i Barbara Gawryluk. Ostatnim gościem festiwalu będzie Beata Ostrowicka, autorka powieści dla dzieci i młodzieży.

Książka „O Lence, Antku i planowaniu" opisuje perypetie tytułowej pary przyjaciół - Lenki i Antka. Jakie plany na przyszłość mają główni bohaterowie? I co zamierzają zrobić, żeby zrealizować swoje marzenia? O tym wszystkim można dowiedzieć się, śledząc ich książkowe losy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »