Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz

Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz
Zobacz więcej zdjęć »
Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu”.

Interaktywna transmisja odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom w środę 22 lipca o godz. 18:00. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie, tłumaczone również na język migowy, poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

 

Joanna Przetakiewicz jest polską projektantką mody, przedsiębiorczynią, radczynią prawną, mamą trzech wspaniałych mężczyzn, a przy tym kobietą Nowej Ery. Zainicjowała ruch społeczny o nazwie ERA NOWYCH KOBIET. To kobieta inspiracja, której dobro innych kobiet leży na sercu, dlatego zawsze motywuje je do mądrej walki o siebie. Wierzy również, że szczęścia można się nauczyć i zachęca do tego innych.

 

W swojej książce „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu” (Ringier Axel Springer Polska) Joanna Przetakiewicz przedstawia prawdziwe losy kobiet, które odważyły się pokazać twarz i odsłonić przed nami to, co zazwyczaj jest starannie skrywane: domową przemoc, seksualną agresję, poniżenie i upodlenie ze strony najbliższych. Mówią do nas swoimi słowami, bez retuszu i koloryzowania. To kobiety, które zdobyły się na przełamanie własnego strachu i społecznego tabu, ale nie mają w sobie nic z ofiary. To kobiety wojowniczki, choć mijając je na ulicy, nie uwierzylibyśmy, z jakim bólem i cierpieniem musiały się zmierzyć. Są piękne, eleganckie, uśmiechnięte. Podobne do każdej z nas, a jednocześnie niezwykłe. Skutecznie walczyły o odzyskanie swojego życia. Podjęły bardzo ważne, choć często trudne decyzje. Pokazały, że nie ma sytuacji bez wyjścia, nawet w otchłani beznadziei. Największą wartością zawartych w tej książce opowieści jest ich autentyczność i szczerość. Jak mówi autorka – ta książka to szczepionka na smutek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »