Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

SPOTKANIE Z DOKTOR ANIĄ W EMPIKU W BONARCE

SPOTKANIE Z DOKTOR ANIĄ W EMPIKU W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z wydaniem książki „Smart Shopping” znana blogerka Doktor Ania spotka się 21 listopada o godz. 18:00 z fanami w Empiku w Bonarce. Autorka opowie o pułapkach czyhających na nieświadomych konsumentów, ich konsekwencjach oraz skutecznych sposobach na zdrowe i mądre zakupy żywieniowe.

Doktor Ania, czyli Anna Makowska, jest niepokorną blogerką, która codziennie uświadamia Polaków, o właściwościach popularnych artykułów spożywczych. Blogerka często nie szczędzi krytyki samym konsumentom, którzy notorycznie popełniają podstawowe błędy żywieniowe.

W książce „Smart Shopping" Doktor Ani znajdziemy Dekalog Świadomego konsumenta, szczegółowe omówienie najpopularniejszych produktów żywieniowych, w tym fakty i mity ich dotyczące. Wszystko napisane jest przystępnym i zrozumiałym językiem. Informacje zawarte w książce są poparte naukową wiedzą autorki, która z wykształcenia jest doktorem farmacji i dietetykiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »