Rozrywka i wypoczynek » Święta

Spotkanie z Mikołajem w NoVa Park

Spotkanie z Mikołajem w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Już w dniach 5-6 grudnia w godzinach 14.00-19.00 świąteczna atmosfera zagości w NoVa Park! A to wszystko za sprawą mikołajkowych atrakcji, które czekają na najmłodszych klientów Centrum.

W programie m.in. warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, gwiazdkowe konkursy z nagrodami oraz bitwa na śnieżki. Do NoVa Park zawita także Mikołaj, który 6 grudnia będzie rozdawać dzieciom pluszowe renifery!

Grudzień w NoVa Park zapowiada się magicznie. W świąteczny klimat NoVa Park wprowadzi swoich klientów już w dniach 5-6 grudnia, kiedy to zamieni się w Pracownię Elfów i zaprosi najmłodszych do wspólnej mikołajkowej zabawy. Przez dwa dni dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych i dekoracji świątecznych oraz ozdabiania bombek. Nie zabraknie także warsztatów kreatywnych z kolorowankami oraz świątecznych zabaw i konkursów, w których do wygrania będą upominki od Reporter Young oraz vouchery na pakowanie prezentów.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wizyta Mikołaja, który zawita do NoVa Park 6 grudnia. Gość z Laponii chętnie wysłucha dziecięcych próśb i świątecznych marzeń oraz zapozuje do wspólnego zdjęcia. Będzie także czytać dzieciom bajki oraz rozda 200 pluszowych reniferów!

„Zapraszamy całe rodziny na mikołajkowe atrakcje, które umilą czas spędzony na przedświątecznych zakupach w naszym centrum handlowym. A to dopiero wstęp do wspólnego świętowania w NoVa Park! Już wkrótce kolejna edycja akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’, w ramach której będziemy nagradzać naszych klientów bożonarodzeniowymi upominkami, a zwieńczeniem grudniowego kalendarza będzie jarmark bożonarodzeniowy!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »