Kultura, sztuka » Kultura

SPOTKANIE Z MISTRZEM POLSKIEJ FANTASTYKI W EMPIKU W BONARCE

SPOTKANIE Z MISTRZEM POLSKIEJ FANTASTYKI W EMPIKU W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z wydaniem nowej powieści Andrzej Ziemiański spotka się z fanami 26 października o godz. 18:30 w Empiku w Bonarce. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby porozmawiać z autorem o nowych przygodach walecznego Viriona i zdobyć autograf pisarza.

 

Andrzej Ziemiański jest jednym z najbardziej docenionych polskich pisarzy science fiction i fantasy. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród m.in. Nagrodę Sfinksa, Nagrodę Zajdla czy Nagrodę Nautilusa. Trzykrotnie zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Nowej Fantastyki na najlepsze opowiadanie roku. Częste wątki militarystyczne i mocne dialogi – to cechy charakterystyczne twórczości Ziemiańskiego.

 

W kolejnej odsłonie opowieści o natchnionym szermierzu i bezlitosnym zabójcy, Virionie, Andrzej Ziemiański dosłownie i w przenośni stawia stworzoną przez siebie postać na rozdrożu. „Virion. Tom 2. Ucieczka” to historia, w której poznajemy granice Imperium Achai, a głównemu bohaterowi po piętach zaczyna deptać pewna ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w szukaniu ludzi czarownica.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »