Kultura, sztuka » Muzyka

Spotkanie z Roksaną Węgiel w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

Spotkanie z Roksaną Węgiel w ramach „Piątków z Nową Muzyką”
Zobacz więcej zdjęć »
Roksana Węgiel kolejny raz odwiedziła warszawskie Studio U22. Tym razem młoda artystka zaprezentowała swój najnowszy materiał, który znalazł się na reedycji wydanego w czerwcu albumu „Roksana Węgiel”.

Roksana Węgiel kolejny raz odwiedziła warszawskie Studio U22. Tym razem młoda artystka zaprezentowała swój najnowszy materiał, który znalazł się na reedycji wydanego w czerwcu albumu „Roksana Węgiel”. Wydawnictwo wzbogacone zostało o cztery premierowe utwory, które wokalistka zaśpiewała na żywo podczas spotkania z fanami. Koncert odbył się w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”. Roksana Węgiel ponownie pojawiła się na scenie U22.

Tym razem przedstawicielka młodej sceny zaprezentowała reedycję debiutanckiej płyty „Roksana Węgiel”, a także teledysk promujący to wydawnictwo. Najnowsze utwory podkreślają cały warsztat wokalny debiutantki. Artystka potrafi „ryknąć” z przepony, wdrożyć do śpiewu chrypkę, czy zaśpiewać delikatnie, wręcz balladowo.

O tym wszystkim publiczność mogła przekonać się podczas specjalnie przygotowanego na ten wieczór mini koncertu. Reedycja płyty zawiera cztery premierowe kawałki, które promuje singiel „MVP”. „Most Valuable Player” to przypomnienie o tym, że każdy powinien myśleć o sobie jak o „najważniejszym graczu”. Utwór ma nie tylko ważne przesłanie, ale także mocną warstwę muzyczną, za którą stoją Steve Manovski oraz Jason Vaughan (współpracował z Britney Spears, Kygo czy Ellie Goulding). Klimat piosenki podkreślony został przez dynamiczny i nowoczesny teledysk.

Spotkanie odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, a poprowadził je Tomasz Dereszyński. Roksana Węgiel to triumfatorka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu „Anyone I Want To Be” biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 42 mln osób. Roksana wystąpi jako gość specjalny Eurowizji dla Dzieci 2019 już 24 listopada w Gliwicach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Szczygielski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »