Kultura, sztuka » Muzyka

SPOTKANIE Z ZESPOŁEM RIVERSIDE W BONARCE

Riverside wraca z nową płytą „Wasteland”. Jest to album wyjątkowy. Powstał bez udziału tragicznie zmarłego w 2016 r. Piotra Grudzińskiego – jednego z założycieli zespołu. O nowym krążku będzie można porozmawiać z muzykami 4 października o godz. 18 w Empiku w Bonarce.

Riverside to polski zespół wykonujący muzykę z pograniczna rocka i metalu progresywnego. Został założony w 2001 roku w Warszawie przez Piotra Kozieradzkiego (perkusja), Piotra Grudzińskiego (gita-ra),
Mariusza Dudę (gitara basowa i wokal) oraz Jacka Mielnickiego (klawisze) - zastąpionego w 2003 roku przez Michała Łapaja.

„Wasteland" (Mystic Production) to pierwszy studyjny album skomponowany przez Riverside bez udziału tragicznie zmarłego w lutym 2016 roku Piotra Grudzińskiego.
Tym razem muzycy Riverside zdecydowali się nagrać płytę jako trio, ale jednocześnie zaprosili do współpracy zaprzyjaźnionych artystów. Dzięki temu powstał poetycki, wielowymiarowy i bardzo głę-boki album. Opowieść o próbie przetrwania w świecie, który się skończył.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »