Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Spotkanie z zespołem Riverside w Bonarce

Spotkanie z zespołem Riverside w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Riverside wraca z nową płytą „Wasteland”. Jest to album wyjątkowy. Powstał bez udziału tragicznie zmarłego w 2016 r. Piotra Grudzińskiego – jednego z założycieli zespołu. O nowym krążku będzie można porozmawiać z muzykami 4 października o godz. 18 w Empiku w Bonarce.

Riverside to polski zespół wykonujący muzykę z pograniczna rocka i metalu progresywnego. Został założony w 2001 roku w Warszawie przez Piotra Kozieradzkiego (perkusja), Piotra Grudzińskiego (gitara),
Mariusza Dudę (gitara basowa i wokal) oraz Jacka Mielnickiego (klawisze) - zastąpionego w 2003 roku przez Michała Łapaja.

Wasteland" (Mystic Production) to pierwszy studyjny album skomponowany przez Riverside bez udziału tragicznie zmarłego w lutym 2016 roku Piotra Grudzińskiego.

 Tym razem muzycy Riverside zdecydowali się nagrać płytę jako trio, ale jednocześnie zaprosili do współpracy zaprzyjaźnionych artystów. Dzięki temu powstał poetycki, wielowymiarowy i bardzo głęboki album. Opowieść o próbie przetrwania w świecie, który się skończył.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Leroy Merlin, Media Expert  oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 300 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest firma APSYS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »