Kultura, sztuka » Muzyka

SPOTKANIE ZE ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI W BONARCE

SPOTKANIE ZE ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
2 grudnia o godz. 13:00 w Bonarce odbędzie się spotkanie z Roksaną „Roxie” Węgiel – laureatką konkursu Eurowizji Junior 2018. W programie: koncert połączony z pokazem tanecznym oraz ścianka na wspólne selfie z artystką. Żaden fan nie wyjdzie również bez autografu.

 

Roksana Węgiel, znana jako Roxie, jest jedną z największych nadziei polskiej sceny muzycznej. 13-letnia wokalistka wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids oraz nagrała kilka popularnych piosenek, w tym Zatrzymać chwilę w duecie z Edytą Górniak. 25 listopada singiel Anyone i Want to Be zapewnił jej z kolei historyczne zwycięstwo w 16. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku.

 

W związku z promocją limitowanej kolekcji Reporter Young, której Roxie jest współautorką, odbędzie się w Bonarce koncert, podczas którego młoda artystka zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki. Obok Roxie na scenie zobaczymy grupę taneczną, która wzbogaci całe widowisko. Po koncercie wszyscy fani Roxie zostaną zaproszeni do salonu Reporter Young, gdzie będzie można przy ściance zrobić sobie wspólne selfie z artystką i zdobyć jej autograf.

  Koncert Roxie odbędzie 2 grudnia o godz. 13:00 w Bonarce, na placu przy fontannie. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »