Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Spragnieni Lata odwołują zimę - koncert już dziś!

Spragnieni Lata odwołują zimę - koncert już dziś!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteśmy jak ciepły grzejnik dla wszystkich spragnionych wakacyjnych festiwalowych emocji.

Rozpalimy najzimniejsze miesiące roku, kiedy świąteczny entuzjazm mija, a do wiosny wciąż daleko - zapowiada Paulina Przybysz z zespołem Rita Pax, Gooral i The Dumplings: gwiazdy zimowej edycji trasy „Spragnieni Lata”, sponsorowanej przez Cydr Lubelski. Pierwszy koncert już 22 stycznia w Radomiu w klubie Katakumby.

Nadchodząca odsłona trasy koncertowej „Spragnieni Lata” to największy zimowy projekt muzyczny w Polsce. O pozytywne, świeże brzmienia i dużą dawkę emocji tradycyjnie zadba inicjator i sponsor całego cyklu: Cydr Lubelski, najpopularniejszy cydr w Polsce.

- Spragnieni Lata to jeden z najszybciej rozwijających się projektów muzycznych w Polsce. Zamiast na mainstream, stawiamy na jakość. Prezentujemy dobrą, ambitną muzykę, artystów, którzy świetnie rozumieją współczesne trendy, są energetyczni i intrygujący. Nasz tegoroczny line-up to naprawdę fantastyczny powiew muzycznej świeżości – mówi Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny Spragnionych Lata.

W styczniu i lutym 2016 roku na klubowych koncertach 4. trasy wystąpią: zespół Rita Pax na czele z Pauliną Przybysz, The Dumplings oraz Gooral, którzy będą promować piosenki ze swoich najnowszych krążków i jak zapowiedzieli podczas ostatniej konferencji prasowej inaugurującej trasę też nie wykluczają wspólnych duetów.

Taka mieszanka muzycznych osobowości i stylów to gwarancja najlepszej zabawy i niesamowitego artystycznego wydarzenia! Będzie emocjonująco, eksperymentalnie i oczywiście mega jabłkowo! Wszystkim koncertom towarzyszyć będą strefy orzeźwienia Cydru Lubelskiego, inicjatora i głównego sponsora wydarzenia.

 

W ramach 4. edycji trasy „Spragnieni Lata” artyści zawitają do 7 miast, w tym do 5 z nich: Radomia, Częstochowy, Bydgoszczy, Rzeszowa i Białki Tatrzańskiej po raz pierwszy w historii trasy. 

 

Spragnieni Lata – rozkład jazdy

22.01.2016 Radom (Katakumby), grają: The Dumplings, Rita Pax, Gooral

23.01.2016 Częstochowa (Rura), grają: The Dumplings, Rita Pax, Gooral

29.01.2016 Bydgoszcz (Estrada), grają: The Dumplings, Rita Pax, Gooral

06.02.2016 Białka Tatrzańska (Bania), grają: Gooral

18.02.2016 Lublin (Graffiti), grają: The Dumplings, Rita Pax, Gooral

19.02.2016 Warszawa (Palladium), grają: The Dumpling, Rita Pax, Gooral

20.02.2016 Rzeszów (Live House), grają: The Dumplings, Rita Pax, Gooral

 

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Koncertowa yMusic.    

 

 

Więcej informacji na: facebook.com/CydrLubelskiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuźnia Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »