Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Sprawdź, co mężczyźni myślą o kobietach?

Sprawdź, co mężczyźni myślą o kobietach?
Zobacz więcej zdjęć »
Czy oni zwracają uwagę na makijaż na ubiór czy fryzurę? Tak, ale ważniejsze od tego jak wyglądasz jest Twoja osobowość. Bardzo ważny jest Twój uśmiech, poczucie humoru i to, że masz coś do powiedzenia, własne zdanie to coś, co działa na płeć przeciwną jak magnes.

Bądź piękna, bądź pewna siebie!

Kobieta, która wie, czego chce w życiu to prawdziwa perełka! Taka, która tupnie nogą, gdy zajdzie potrzeba potrafi walczyć o swoje. Taka, która ma własne zdanie i nie boi się powiedzieć co ma na myśli. Kobieta pewna siebie nie musi szukać uznania w oczach innych, ponieważ wie, ile jest warta. Wie, że nie musi podobać się każdemu. Nie musi sztucznie poprawiać swoje urody, kupować bardzo drogich ciuchów czy przechodzić przez niezliczone zabiegi kosmetyczne. Plusem jest po prostu Twoja naturalność. Delikatny makijaż, który sprawi, że będziesz wyglądać na umalowaną, nie przemalowaną, jest wartością dodaną. Podobnie, jak cała reszta rzeczy i otoczka, która sprawia, że ludzie odbierają Cię taką, jaką jesteś.

Bądź sobą!

Nie udawaj i nie kłam. Wszystko szybko i tak wyjdzie na jaw. On interesuje się motoryzacją, a dla Ciebie to tylko zwykły środek transportu? Nic się nie stało, wcale nie musisz lubić tego samego co facet, żeby on zwrócił na Ciebie uwagę. Wystarczy, że będziesz mieć po prostu swoje zainteresowania i swój świat – to doskonały wabik na facetów. Kobieta, która potrafi poświęcić się jakiejś pasji, jest zdecydowanie bardziej pociągająca niż kobieta, która o niczym nie potrafi opowiadać. To znak, że potrafisz się w coś zaangażować i czemuś poświęcić – to szalenie fascynujące. Poza tym jest to świetny temat do rozmów a osobę, która jest szczerze zainteresowana tematem słucha się z przyjemnością.

Facet to też człowiek

Myślisz, że on nie ma uczuć? Faceci to nie cyborgi. Mają swoje uczucia, przekonania i są emocjonalni. Czasem zdarza im się gorszy dzień, wtedy potrzebują miłego słowa. Zresztą, oni, tak jak my – uwielbiają komplementy. Nie wstydź się powiedzieć mu paru miłych słów, zdecydowanie poprawi to jego nastrój. Pamiętaj, że po tym względem wcale się aż tak nie różnimy.

 

Więcej porad na kobietkowo.pl - Portal dla kobietRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Patrycja B.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »