Technologie » AGD - RTV

Sprawdź mobilną hybrydę stworzoną przez Szwajcarów

Sprawdź mobilną hybrydę stworzoną przez Szwajcarów
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy zestaw od SKROSS dla osób będących w ciągłym ruchu.

Szwajcarska marka SKROSS nie raz zaskakiwała ciekawymi produktami dedykowanymi osobom podróżującym. Nie tak dawno temu zaprezentowała ważący 41 gramów power bank pozwalający doładować bez użycia prądu nawet bardziej wymagające urządzenia mobilne, jak np. tablety. O marce było głośno także wtedy, gdy zwyciężyła z „chińską” konkurencją wygrywając procesy o ochronę praw patentowych i uzyskując gwarancje zaprzestania sprzedaży podrobionego sprzętu przez nieuczciwych producentów z Chin.

Gotowy na wycieczkę życia?

Najnowszą propozycją szwajcarskiej marki jest zestaw łączący w sobie cztery, najprzydatniejsze osobom mobilnym, urządzenia. Pierwsze z nich to MUV Micro, czyli najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter działający w ponad 150 krajach. Wykorzystuje  opatentowaną technologię suwaków „all in one”, a przy okazji ma zaledwie 5 na 5 centymetra i waży 100 gramów. Dzięki MUV Micro podłączysz sprzęt (np. smartfon, tablet, laptop z wtyczką nieuziemioną, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny, kamerę, nawigację GPS, maszynkę do golenia i inne) do gniazdka niezależnie od tego, w jakim kraju będziesz przebywać i z urządzenia o jakim standardzie wtyczki skorzystasz. To urządzenie, które posiada dożywotnią gwarancję producenta.

By zachować kontakt ze światem, przyda się także podwójna ładowarka Euro USB Charger. Dzięki niej szybko naładujesz dwa urządzenia na raz, nawet te bardziej wymagające – w końcu oba porty generują 2100mA. Ładowarkę podłączysz do gniazdek o standardzie europejskim, choć oczywiście jest kompatybilna z wszystkimi adapterami SKROSS, w tym z MUV Micro. Po połączeniu z adapterem, z ładowarki będziesz mógł korzystać nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie. Euro USB Charger waży 44 gramów i jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Mając zestaw nie musisz obawiać się o ładowanie sprzętów także w trakcie podróży. W uzupełnieniu poziomu baterii w telefonie czy innym urządzeniu mobilnym pomoże ważąca 12 gramów ładowarka samochodowa Midget USB Car Charger. Ma wielkość kciuka, a pozwala na beztroską zabawę bez obawy o rozładowaną baterię w smartfonie, aparacie fotograficznym, odtwarzaczu muzyki czy nawigacji GPS. Wystarczy włączenie Midget USB Car Charger do gniazda zapalniczki samochodowej i połączenie z rozładowanym sprzętem poprzez kabel Charge’n Sync Micro USB. Ten ostatni wykorzystasz nie tylko w samochodzie, w końcu kabel Charge’n Sync Micro USB służy także do synchronizacji urządzenia mobilnego z komputerami i innymi sprzętami wyposażonymi w port USB. Ma długość 1 metra, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych produktów tego typu. Dodajmy, że zarówno Midget USB Car Charger, jak i Charge’n Sync Micro USB objęte są dwuletnią gwarancją.

Jak widać, zestaw produktów SKROSS powstał dla nowoczesnych podróżujących, którzy lubią szwajcarską precyzję i jakość. To sprzęty, które z jednej strony umożliwiają ładowanie baterii w urządzeniach mobilnych (oczywiście nawet kilku na raz) niezależnie od tego czy znajdujemy się w domu, biurze, hotelu czy samochodzie. Z drugiej strony mamy zawarty w zestawie adapter pozwalający podłączać urządzenia do gniazdek prądowych niezależnie od standardu wtyczki kraju, w którym się znajdziemy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pr-imo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »