Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Sprytni rodzice małego geniusza

Często zdarza się, że sporo dzieci ma problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. By móc temu zaradzić wielu rodziców dbając o dietę swojego dziecka, która jest kluczem do odpowiedniego rozwoju intelektualnego, dostarcza im niezbędną porcję kwasów z grupy omega-3.

Na każdym etapie edukacji, dzieci napotykają na te same problemy - nieumiejętność koncentracji i kłopoty z zapamiętywaniem, czy rozumieniem ze słuchu. Takie sytuacje nie tylko opóźniają proces poznawczy, ale również rodzą stres i frustrację. Wyniki badań wskazują, że rodzice mogą pomagać dzieciom zaradzić tym problemom, dostarczając im codziennie niezbędną porcję kwasów z grupy omega-3.

Najważniejszy z tej grupy kwasów - DHA (kwas dokozaheksaenowy) jest w bardzo ograniczonym stopniu wytwarzany jest przez organizm, dlatego należy dostarczać go dzieciom w pożywieniu. Niestety, biorąc pod uwagę, że występuje on w produktach, za którymi większość małych smakoszy nie przepada - głównie w rybach, soi, suszonych owocach, czy oliwie z oliwek - najlepiej uzupełniać jego braki poprzez suplementację.

Suplementem diety, który pomaga zapewniać odpowiednią dla dziecka ilość nienasyconych kwasów omega-3 uzupełnionych o witaminy: A, C i D, są GwiazdoSprytki. Dzięki swojemu składowi, którego bazą jest olej z ryb, suplement ten wspiera rozwój intelektualny dziecka, czyli pozytywnie wpływa na koncentrację, zdolność przyswajania wiedzy, a także wspomaga naukę, dlatego suplementacja jest szczególnie istotna w okresach, kiedy w życiu dziecka następuje znaczna koncentracja dodatkowych, również pozaszkolnych zajęć. GwiazdoSprytki mają postać żelowych kapsułek do żucia o smaku pomarańczowym i są chętnie przyjmowane przez małych odkrywców.

Wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby nasza pociecha otrzymała 125 mg DHA pochodzącego z ryb, czyli odpowiednią dla jego organizmu porcję kwasu omega-3. Suplement ten można podawać dzieciom powyżej 4 roku życia.

GwiazdoSprytki uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oraz tytuł „Odkrycie Roku 2010" w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2010.

Cena produktu: 30 kapsułek - 26,50 zł

Producent: Walmark Sp. z o.o.; www.kzw.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Maria Kmita-Wołek: 12/ 260 91 68, kom.: 606 501 415, e-mail: maria@openmedia.pl

Agnieszka Dźwigoń: 12/ 260 91 62, kom.: 698 618 575, e-mail: agad@openmedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Walmark
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »