Dom » Nieruchomość

SPRZEDAŻ I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI NA PÓŁMETKU

SPRZEDAŻ I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI NA PÓŁMETKU
Zobacz więcej zdjęć »
Po niecałych 6 miesiącach firma ARIA Development sprzedała już połowię mieszkań I etapu Osiedla Łomianki. Obecnie kończony jest stan surowy zamknięty, a przekazanie kluczy planowane na sierpień 2020 r.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, 4 piętrowa zabudowa, przemyślana architektura, konkurencyjne ceny oraz niskie koszty utrzymania – tak w skrócie można scharakteryzować Osiedle Łomianki.

 

Mieszkania w najnowszej realizacji ARIA Development to doskonała propozycja zarówno dla singli, par zamierzających założyć rodzinę, jak i dla rodzin z dziećmi oraz nestorów rodu, szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Mogą też być interesujące jako inwestycja.

 

Osiedle zlokalizowano niedaleko centrum Łomianek, w bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. W naturalnym otoczeniu zaprojektowano 5 kameralnych budynków. Klienci będą mieli do wyboru 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 105 m2, zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także 4- pokojowe z antresolami i tarasami. Na mieszkania z antresolami przygotowano atrakcyjne rabaty dostępne w okresie jesiennym. Osoby ceniące sobie kameralność z pewnością również będą usatysfakcjonowane, gdyż w każdym z budynków zaplanowano jedynie 30 lokali.

 

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne oraz wspaniale doświetlone dzięki oknom typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, a wszystkie na piętrach balkony. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla zostanie usytuowane zielone i rozległe miejsce do rekreacji z kolorowym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

 

Lokalizacja sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mogli w kilka minut przenieść się do Puszczy Kampinoskiej i unikatowej w skali europejskiej przyrody Dolnej Wisły, gdzie występuje ponad połowa gatunków fauny Polski.

 

Dojazd do stolicy zajmuje stąd ok. 30 minut. Łomianki posiadają własną komunikację autobusową, a 4 linie ZTM umożliwiają sprawny dojazd do oddalonej o 4 km stacji metra Młociny.

 

 

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym  i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy developerem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

 

 

 

Budujemy osiedla położone tuż obok stołecznych najważniejszych szlaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskich kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Niepodważalnym atutem każdej naszej inwestycji jest bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody, takiej jak Kampinoski Park Narodowy, starorzecze Wisły (Osiedle Łomianki) czy Zalew Zegrzyński (Osiedle Natura w Wieliszewie).

 

 

 

Naszą firmę tworzą pasjonaci rynku nieruchomości i budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w realizacji kilkudziesięciu skomplikowanych projektów developerskich i komercyjnych, zaś nadrzędnym celem naszego Zespołu jest zrozumienie potrzeb Klientów, aby zapewnić im najbardziej wartościowy, ekonomiczny i najlepiej dopasowany produkt.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aria Development

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Michał 2019-10-21 10:44:12

    pięknie tam jest


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »