Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

St-Majewski i UNICEF - Razem dla dzieci

St-Majewski i UNICEF - Razem dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
UNICEF i St-Majewski - międzynarodowa organizacja działająca na rzecz dzieci oraz producent kultowych kredek Bambino i artykułów papierniczych Unipap łączą siły, aby urzeczywistnić marzenia dzieci. Do sklepów w całej Polsce wchodzi właśnie seria produktów Bambino i Unipap z logo UNICEF.

Kupując je, można wesprzeć potrzebujące dzieci na całym świecie. W ramach współpracy 7% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane przez firmę St-Majewski na cele statutowe UNICEF. W roku szkolnym 2015/2016 klienci będą mogli wesprzeć dzieci kupując m.in. zeszyty, kredki Bambino (również te w oprawie drewnianej), bloki rysunkowe i techniczne oraz teczki. Dochody 

ze sprzedaży tych wyjątkowych produktów zostaną przeznaczone na działania UNICEF, między innymi na programy edukacyjne realizowane przez UNICEF.

Celem kooperacji St-Majewski i UNICEF jest nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także uświadamianie społeczeństwa na temat istniejących problemów i zachęcanie do niesienia pomocy. Firma St- Majewski pragnie mówić o tym, co dzieje się na świecie, otwierając oczy i serca na potrzebujących, którzy często nie mają szansy na życie, które jest nam znane. Z tego względu, na objętych ofertą produktach, najmłodsi znajdą ciekawe informacje i statystyki UNICEF, które pokażą im, z jakimi problemami borykają się ich rówieśnicy w innych państwach i zachęcą polskich uczniów do pomagania. Nasi najmłodsi dowiedzą się między innymi, co to jest „Szkoła w pudełku” i jak pomaga się dzieciom w regionach dotkniętych katastrofami.

Współpraca firmy St-Majewski i UNICEF jest długofalowa, dlatego kolekcja produktów szkolnych z każdym rokiem będzie poszerzać się o nowe produkty. Dystrybucja artykułów z logo UNICEF odbywa się poprzez sieci handlowe, hurtownie, sklepy internetowe oraz papiernicze i księgarnie.

 

O St-Majewski

St-Majewski to producent artykułów szkolnych i biurowych, którego historia sięga 1889 roku. Firma jest właścicielem polskiej marki Bambino (kredki Bambino towarzyszą dzieciom od pokoleń) oraz Unipap (wysokiej jakości artykuły papiernicze). Współpracuje na płaszczyźnie licencyjnej z firmami, m. in. z Disney, Mattel, Hasbro, tworząc najmodniejsze kolekcje produktów szkolnych, składające się z tornistrów, plecaków, piórników i licznych akcesoriów plastycznych i papierniczych. Dzięki swej szerokiej ofercie, aktywnościom handlowym i marketingowym St-Majewski jest liderem na polskim rynku w swojej kategorii.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.st-majewski.pl
oraz na
www.facebook.com/KolorowySwiatBambino

O UNICEF

UNICEF to największa organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. UNICEF Polska nie jest finansowany przez ONZ i dlatego potrzebuje wsparcia darczyńców, by nieść pomoc dzieciom.

Więcej informacji na temat UNICEF na stronach: www.unicef.pl oraz www.facebook.com/unicefpolska.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goldbach Interactive Poland

Komentarze (2)

 • avatar
  ~Natalia 2015-08-31 18:52:40

  Świetna akcja, niech dzieci od najmłodszych lat wiedzą że gdzieś mieszkają dzieci które nie maja tak dobrze jak my i niech uczą się pomagać swoim rówieśnikom. W nagrodę, wybierając produkty z logo Unicef mogą wziąć udział w konkursie plastycznym "Mój rówieśnik na drugim końcu świata" i wygrać m.in. tablet, wycieczkę do fabryki kredek czy ulubione przez dzieci kredki Bambino.

 • avatar
  ~Marek 2015-08-30 16:08:12

  Mój synek jest w klasie 4 i od kolegów się o tym dowiedział. Pierwsze co jak wróciłem z pracy to mieliśmy kurs po sklepach szukając tych artykułów z lodo UNICEF. Świetna akcja i dzieci wiedzą, ze moga w ten sposób pomagać. Jeśli każdy kupi choć jeden to takie 7% to będzie bardzo duża kwota, która wiele zmieni.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »