Dom » Budownictwo

Stabilny wzrost. Spółka Wawel Service podsumowała ubiegłoroczną sprzedaż

Spółka Wawel Service zanotowała w 2014 roku łączną liczbę 255 sprzedanych lokali w Krakowie i Warszawie (podpisane umowy deweloperskie z pominięciem przyjętych rezerwacji). W porównaniu do wyniku osiągniętego w roku 2013 można mówić o stabilnym, zrównoważonym wzroście sprzedaży.

Jak mówi Grzegorz Zagrabski, Prezes Wawel Service Sp. z o. o.  - Ze wstępnie zebranych wyników finansowych za 2014 rok Grupa Wawel Service po raz kolejny utrzymała wysoką zyskowność na realizowanych projektach. Staramy się tak dobierać nasze projekty, aby utrzymać marżę powyżej 20% nie skupiając się na biciu rekordów ilości sprzedanych lokali mieszkalnych, chociaż rok do roku notujemy tu również wzrost.

Najlepszy wynik został odnotowany w Krakowie, gdzie podpisano łącznie 188 umów, głównie w trzech inwestycjach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyły się zwłaszcza energooszczędne, certyfikowane przez NFOŚiGW inwestycje w Krakowie - Borkowska B1 i B2 oraz projekt uruchomiony w połowie roku przy ul. Halszki 28A. Hitem pod względem sprzedaży okazał się warszawski projekt Wizja Mokotów, w którym w IV kwartale 2014 roku sprzedano 67 lokali.

W 2015 roku Wawel Service zamierza wprowadzić do sprzedaży nowe projekty – trzy w Krakowie i jeden w Warszawie, a łączna ilość mieszkań wprowadzonych do sprzedaży może wynieść około 450. Nowe inwestycje będą pracować na wyniki Wawel Service w roku bieżącym i kolejnych latach. Bank ziemi pod przyszłe inwestycje wynosi już ponad 100 000 m2 PUM.

Wawel Service Sp. z o.o. to firma z tradycjami, należąca dziś do czołówki polskich deweloperów. W wieloletnim okresie swojej działalności spółka skupiła swoją działalność głównie w Krakowie i Warszawie . Firma specjalizuje się w rodzinnych, bezpiecznych i funkcjonalnych osiedlach, w ofercie znajdują się również budynki wielorodzinne o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cloud9

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »