Społeczeństwo » Społeczeństwo

Standardy pracy na najwyższym poziomie. DHL Express z nagrodą Top Employer 2020

DHL Express kolejny rok z rzędu został wyróżniony tytułem Top Employer 2020. Nagroda przyznawana jest pracodawcom, którzy reprezentują najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej.

DHL Express doceniono za działania na rzecz pozyskiwania i rozwoju pracowników, budowania przyjaznego i angażującego środowiska pracy, tworzenia wyjątkowej kultury organizacyjnej oraz spójnych działań na rzecz budowania marki pracodawcy.

– Odbieramy nagrodę z dumą i radością już po raz siódmy. Jest to dla nas najlepsze potwierdzenie, że obraliśmy słuszny kierunek w tworzeniu angażującego i inspirującego miejsca pracy. Chcemy, by praca w DHL Express była źródłem satysfakcji i inspiracji do rozwoju osobistego, ponieważ zaangażowani i zadowoleni pracownicy to dla nas podstawa podczas realizacji celów biznesowych – mówi Joanna Augustynowicz, dyrektor ds. personalnych w DHL Express Poland.

Firmy biorące udział w certyfikacji TOP EMPLOYERS przechodzą złożony proces audytu, w trakcie którego szczegółowej analizie poddawane jest 10 obszarów z zakresu polityki personalnej firmy: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów, wdrażanie nowych pracowników (on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura.

Wraz ze zmieniającym się otoczeniem biznesowym, każdego roku Instytut TOP EMPLOYER analizuje nowe obszary, poszukując innowacji oraz rozwiązań odpowiadających bieżącym wyzwaniom firm i potrzebom pracowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »