Gospodarka » Narzędzia

Stanley Auto Latch – błyskawiczne zamykanie

Stanley Auto Latch – błyskawiczne zamykanie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wzbogaciła swoją ofertę o Auto Latch – nowy produkt, przeznaczony dla wszystkich ceniących wygodę w korzystaniu ze skrzyni narzędziowych.

Nowa skrzynia narzędziowa marki Stanley zawdzięcza swoją nazwę automatycznemu systemowi zamykania. Stanley Auto Latch wyposażono w solidny, metalowy zamek z nowoczesnym mechanizmem zatrzaskowym. Dzięki temu, jej zamykanie jest bardzo łatwe - można to bez problemu zrobić jednym ruchem. O praktyczności tego rozwiązania można się przekonać choćby  w sytuacji, kiedy dłonie mamy zajęte właśnie wyjętymi ze skrzyni narzędziami.

Wnętrze skrzyni Stanley Auto Latch zostało zorganizowane tak, by maksymalnie ułatwiać utrzymywanie porządku. Znajdziemy w niej dwa dodatkowe organizery, przeznaczone zarówno do przechowywania większych narzędzi ręcznych (np. młotek, dłuto, wkrętak), jak i drobnych elementów metalowych (gwoździe, wkręty, zszywki). Wyjmowana tacka na akcesoria umożliwia jednoczesne korzystania z całej zawartości Auto Latch.

Skrzynia narzędziowa Auto Latch dostępna jest w 3 rozmiarach, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Z myślą o wygodzie magazynowania i ekspozycji w sklepach, poszczególne wielkości skrzyni dopasowano tak, aby istniała możliwość umieszczenia i zamknięcia modelu mniejszego w modelu większym.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:

 Skrzynia Stanley Auto Latch 20" - 80,00PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »