Gospodarka » Narzędzia

Stanley Club II – mazurski tydzień pod żaglami

Stanley Club II – mazurski tydzień pod żaglami
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku września firma Stanley wraz ze swoimi dystrybutorami zorganizowała dla najważniejszych klientów szkoleniowy rejs po Mazurach.

W dniach 5-12 września 2009 r. odbyła się druga edycja imprezy Stanley Club, która połączyła się w jeden cykl z imprezą Stanley Cup organizowaną od dwóch lat wspólnie z platformą logistyczną Stanley – firmą Profix Sp. z o.o. W tym roku wspólny rejs klientów wszystkich dystrybutorów Stanley, połączony ze szkoleniami i zawodami, nie tylko żeglarskimi, odbywał się na Pojezierzu Mazurskim. Do udziału w imprezie Stanley wraz z dystrybutorami zaprosił najważniejszych klientów. W sumie w tygodniowym, wypełnionym atrakcjami rejsie udział wzięło 36 firm. Stanley Club to inicjatywa, której celem jest zacieśnienie relacji z kluczowymi odbiorcami narzędzi Stanley oraz podziękowanie im za udaną współpracę.

W tym roku w ramach Stanley Club II na jeziora mazurskie wypłynęło sześć jachtów pod banderami Stanley. Impreza rozpoczęła się tradycyjnymi Stanley’owskimi konkurencjami z wykorzystaniem narzędzi ręcznych. Zadaniem uczestników sztafety pod tytułem „Rżnięcie, ściskanie, wkręcanie, stukanie, łapanie i zwijanie” było: cięcie desek, łapanie w ściski FatMax XL piłek tenisowych, wbijanie gwoździ, wkręcanie wkrętów, chwytanie miarą zwijaną minilatarek Tripod oraz zwijanie sznura traserskiego. Oczywiście wszystko odbywało się na czas i przy dopingu kolegów z drużyny.

Na sześciodniowy rejs Stanley Club II złożyły się prawdziwe regaty żeglarskie zorganizowane wg systemu olimpijskiego, gry plenerowe oraz dodatkowa wyprawa team-buildingowa. Uczestników czekał m.in. rajd samochodami terenowymi, zawody paint-ball’owe, zjazd i skok na najdłuższej w Polsce tyrolce ze szczytu hitlerowskiej śluzy na kanale mazurskim, eksploracja bunkrów z II wojny światowej oraz marsz na orientację terenową połączony z przeprawą wodną. Kolejne dni przyniosły spływ kajakowy i wycieczkę rowerową, wieczorami odbywały się kolejne edycje „wrednej” Familiady Stanley’a. Każdy dzień był okazją do zdobycia punktów w klasyfikacji generalnej tego jedynego w swoim rodzaju wieloboju. Finał imprezy Stanley Club II, podczas którego ogłoszone zostały wyniki i rozdane nagrody, odbył się w eleganckiej tawernie żeglarskiej Karaka w Ogonkach. Wieczór ubarwił występ tryskającej pozytywną energią szantowej formacji Zejman i Garkumpel.  

Kolejna edycja Stanley Club odbędzie się za rok. Szczegóły i lokalizacja – niespodzianka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »