Gospodarka » Narzędzia

Stanley – dokręcaj z pomysłem!

Stanley – dokręcaj z pomysłem!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wprowadza na rynek nowe szczypce nastawne, wyposażone w innowacyjny system nastawny PushLock.

Podczas prac remontowych i instalacyjnych często wykonywanymi czynnościami są przykręcanie i odkręcanie. Dlatego ogromnie ważne jest, aby narzędzia stosowane do tego typu prac były niezawodne, gwarantowały dużą siłę ścisku, jednocześnie zapobiegając niszczeniu ściskanych powierzchni  Nowe szczypce firmy Stanley spełniają te wymogi dzięki systemowi nastawnemu PushLock. Praca przy jego użyciu jest szybsza i łatwiejsza.

Szczypce nastawne FatMax XL służą do  pokręcania, ściskania i przytrzymywania śrub i elementów  podczas prac instalacyjnych,  ślusarskich czy remontowych. Narzędzie wyposażone zostało w system blokowania PushLock, który ustawia szczęki na odpowiednim rozmiarze  dopasowanym do wymiarów ściskanego elementu. Dzięki temu szczypce są bardzo łatwe w obsłudze i nie niszczą ściskanych powierzchni. Opatentowany przez firmę Stanley zatrzask umożliwia korzystanie z narzędzia w 3 różnych pozycjach przy zachowaniu dużej siły ścisku. Bimateriałowa rączka gwarantuje pewny chwyt i zabezpiecza przed wyślizgnięciem się narzędzia z dłoni. Kształt rączki został tak zaprojektowany, aby nawet długa praca z narzędziem nie była męcząca dla użytkownika. Indukcyjnie hartowane szczęki szczypiec zapewniają ich wysoką trwałość. Szczypce nastawne FatMax XL dostępne są w dwóch rozmiarach 150 mm oraz 200 mm.

Dla fachowców, którzy potrzebują szerszej gamy możliwych do uzyskania rozmiarów, przeznaczone są szczypce nastawne wielopozycyjne FatMax XL. Narzędzie może zostać ustawione w 1 z 17 pozycji optymalnie dostosowanej do potrzeb użytkownika.  Ten model szczypiec również wyposażono w system blokowania PushLock pozwalający na ustawienie rozstawu szczęk na określonym rozmiarze. Rękojeść szczypiec wykonana jest z bimateriałowego tworzywa, które zapobiega ślizganiu się narzędzia w dłoni. Szczęki szczypiec zostały indukcyjnie zahartowane. Dzięki temu są solidne i odporne na uszkodzenia. Szczypce nastawne wielopozycyjne FatMax XL oferowane są w 3 rozmiarach odpowiednio 200, 250 i 300 mm.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:

Szczypce nastawne FatMax XL 150 mm - 50,00 PLN

Szczypce nastawne wielopozycyjne fatMax XL 200 mm - 62.00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »