Dom » Budownictwo

STANLEY – narzędzia ręczne najlepszej jakości

STANLEY – narzędzia ręczne najlepszej jakości
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley został wybrany przez konsumentów najlepszą marką pod względem jakości w kategorii "Narzędzia ręczne" i zajął pierwsze miejsce w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2013 w tej kategorii.

Marka Stanley otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2013 w kategorii „Narzędzia ręczne". Głosowało na nią 39% konsumentów biorących udział w ogólnopolskim badaniu. Docenili oni narzędzia ręczne Stanley za wysoką jakość, precyzję wykonania, szeroki asortyment, dobrą dostępność, wytrzymałość oraz długą gwarancję. W tym roku jest to już trzecie, po Złotym Laurze Konsumenta oraz Laurze Konsumenta Grand Prix, wyróżnienie potwierdzające doskonałą jakość narzędzi Stanley.
Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, Stanley wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Firma posiada w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów, a marka Stanley kojarzy się z jednymi z najbardziej innowacyjnych i użytecznych narzędzi, jakie kiedykolwiek powstały. Stanley zawdzięcza tą opinię ogromnej uwadze jaką przykłada do oczekiwań konsumentów. Zanim rozpocznie się proces projektowania narzędzi, firma pyta ludzi, którzy używają ich codziennie, czego od nich oczekują, do czego ich używają i jak chcą ich używać. Następnie prowadzony jest szereg testów sprawdzających wykorzystywanie narzędzi zarówno w bardzo wysokich jak i niskich temperaturach, czy też w ekstremalnie mroźnych oraz wilgotnych warunkach. Rezultaty tych badań są widoczne w produktach, które nie zawodzą i są bardziej trwałe niż inne.
Konfrontowanie nowatorskich koncepcji z oczekiwaniami użytkowników odbywa się na całym świecie, również w Polsce. To właśnie dzięki takim spotkaniom zrealizowanym w naszym kraju, marka Stanley wprowadziła do oferty noże Stanley XTHT0-10502 z podwójnymi ostrzami - jednym trapezowym i jednym hakowym oraz dłuto Stanley FMHT0-16067 z dodatkową, boczną krawędzią tnącą. Kolejne nowości opracowane dzięki poznaniu potrzeb polskich konsumentów powstaną już niebawem, gdyż w czerwcu 2013 r. odbyła się kolejna seria konsultacji rynkowych.
Konsumencki Lider Jakości 2013 to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »