Gospodarka » Narzędzia

Stanley prezentuje torbę - organizer

Stanley prezentuje torbę - organizer
Zobacz więcej zdjęć »
Połączenie torby i klasycznego organizera to nowy pomysł na utrzymanie narzędzi w perfekcyjnym porządku.

Firma Stanley wprowadza na polski rynek unikalny produkt z linii FatMax - połączenie torby narzędziowej i klasycznego organizera na narzędzia ręczne. To pomysłowe rozwiązanie gwarantuje zarówno swobodny dostęp do wszystkich narzędzi, jak też wygodę ich przenoszenia. Docenią to m.in. instalatorzy, często przemieszczający się z wieloma podręcznymi narzędziami. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy używają młotków, miar, sznurów traserskich, szczypiec, wkrętaków i wielu innych przyrządów. Regularnie korzystają także z narzędzi mechanicznych - kluczy płaskich, oczkowych, fajkowych czy nasadowych.

Torba - organizer marki Stanley pozwoli zachować porządek we wszystkim, co jest na co dzień potrzebne mobilnym instalatorom. 

Konstrukcję torby - organizera marki Stanley zaprojektowano tak, aby umożliwiała ona łatwy dostęp do umieszczonych w niej narzędzi. Po otwarciu torby od razu dokonać można wygodnego przeglądu całej przestrzeni organizera. Jego zawartość chroni składany szkielet wykonany z tworzywa. Rękojeść torby - organizera odpowiednio wzmocniono, aby wytrzymywała duże obciążenia. Wysoką jakość i wytrzymałość organizera zapewnia także poliestrowa tkanina 600 x 600, z której go wykonano.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »