Technologie » Telekomunikacja

Stare telefony – nowoczesne rozwiązania.

Stare telefony – nowoczesne rozwiązania.
Zobacz więcej zdjęć »
Od kilku miesięcy prężnie rozwija się serwis www.greengo.pl. Portal, który oferuje skup starych telefonów komórkowych jest najnowszą inicjatywą spółki Teletorium, wchodzącej w skład notowanej na warszawskiej GPW grupy kapitałowej TelForceOne. Z serwisu korzystać mogą firmy oraz osoby prywatne.

Ręka w górę, kto trzyma w szufladzie stary, niepotrzebny telefon komórkowy! Jeżeli akurat nie oddamy go komuś z rodziny lub nie uda nam się go sprzedać na aukcji, a ponieważ nie można wyrzucić go na śmietnik, to taki telefon staje się świetnym kandydatem do schowania na dnie szuflady. W ten sposób na przestrzeni lat w wielu domach zebrała się całkiem pokaźna kolekcja starych telefonów, z którymi nie wiadomo co zrobić. Przygotowaliśmy rozwiązanie tego problemu.

Niewiele osób wie, że stare telefony komórkowe można sprzedać, odzyskując w ten sposób zamrożone środki pieniężne. Największa różnica w sprzedaży telefonu za pośrednictwem portalu Greengo, a tradycyjną aukcją internetową polega na tym, że w przypadku tego pierwszego nie są wymagane żadne akcesoria ani opakowanie, a sam telefon może nosić ślady użytkowania, które nie wpłyną negatywnie na jego cenę. Warto dodać, że Greengo skupuje również uszkodzone telefony, za które płaci do 80% kwoty skupu telefonu działającego.

Dodatkową zaletą jest fakt, że sprzedaż starych telefonów za pomocą portalu Greengo jest niezwykle prosta. Wystarczy znaleźć posiadany model telefonu i dodać go do zlecenia, następnie wystarczy się zalogować i potwierdzić zlecenie. Greengo umożliwia wysyłkę telefonów komórkowych na swój koszt pocztą lub kurierem. Ilość formalności została ograniczona do absolutnego minimum tak, aby cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo, a pieniądze znalazły się na koncie osoby sprzedającej w ciągu 72 godzin od złożenia zlecenia.

Warto dodać, że portal Greengo ukierunkowany jest na działania pro-społeczne. W kwietniu przyłączyliśmy się do akcji skupu telefonów organizowanej przez Szkolno-Wychowawczy Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie. Dzięki sprawnie przeprowadzonej zbiórce pokryliśmy koszt wycieczki dla grupy 21 dzieci oraz 8 opiekunów do Parku Miniatur „Świat Marzeń" w Inwałdzie. Dzięki tej wycieczce dzieci mogły zobaczyć miniatury największych zabytków architektury na świecie. Po udanym początku, współpraca z ośrodkiem jest kontynuowana.

Najbliższe cele dla portalu to przede wszystkim umocnienie pozycji na rynku krajowym, dalszy rozwój platformy oraz wejście na kolejne europejskie rynki. Dodatkowo planujemy zacieśnienie współpracy z fundacjami oraz organizacjami charytatywnymi z całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Greengo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »