Firma » Biznes

Startują śniadania dla przedsiębiorczych we Wrocławiu

Startują śniadania dla przedsiębiorczych we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Budowanie sieci kontaktów zawodowych jest pomocne na różnych etapach kariery. Popularny networking wymaga poświęcenia czasu na stworzenie i podtrzymanie wartościowych relacji. O budowaniu więzi jako kluczu do odniesienia sukcesu w biznesie opowie podczas pierwszego śniadania – Pobudki w Hubie.

W trakcie półtoragodzinnego spotkania uczestnicy nawiążą kontakty z  innymi lokalnymi przedsiębiorcami, zdobędą cenną wiedzę od profesjonalnego szkoleniowca oraz będą mogli zaprezentować swoją działalność i oferowane usługi.

Prowadząca spotkanie Magdalena Urbaniak podzieli się wiedzą na temat budowania i pielęgnowania sieci kontaktów zawodowych, która pozwoli na odniesienie sukcesu w biznesie. Zawodowo związana jest z Brand24 jako Global Communications Manager, gdzie odpowiada za komunikację i budowanie wizerunku marki na rynku globalnym. Specjalizuje się w public oraz influencer relations. Ponadto, jest autorką bloga Tractormania i organizatorką spotkań z cyklu Czwartki Social Media we Wrocławiu.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa w  ścisłym centrum Wrocławia. Przedsiębiorcom  oferuje wszystko to, co potrzebne w codziennej pracy – stanowisko pracy, salę konferencyjną, internet, drukarkę, skaner, słuchawki, darmową kawę oraz szkolenia ze specjalistami. Teraz stałym elementem nowoczesnej przestrzeni będą regularnie organizowane śniadania networkingowe – Pobudka w Hubie.

Najbliższe odbędzie się już 20 lipca w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Udział w śniadaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez serwis Evenea pod adresem: www.pobudkawhubie.evenea.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Komunikacja Plus

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »