Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Startuje Wielka Loteria Portu Łódź!

Startuje Wielka Loteria Portu Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Metamorfoza wybranego pomieszczenia, vouchery do sklepu IKEA, ponad 700 nagród natychmiastowych, a do tego wielkie emocje i niesamowita zabawa!

Już 5 października startuje kolejna edycja Wielkiej Loterii, którą Port Łódź cyklicznie organizuje dla swoich Klientów. Dajmy sobie szansę na traf szczęścia!

Wcześniejsze odsłony zabawy rozgrzały do zenitu emocje tysięcy uczestników. Podczas dwóch poprzednich edycji Loterii, szczęśliwy los uśmiechnął się do pani Renaty z Olechowa, która wygrała kuchnię marzeń oraz pani Sylwii z dzielnicy Górna, która dzięki wygranej mogła urządzić dwa pokoje dla swoich dzieci – córeczki Hani oraz bliźniaków.

Tym razem główną nagrodą, którą można zdobyć w zabawie jest metamorfoza wybranego wnętrza w mieszkaniu, przeprowadzona przez dekoratorów IKEA. Zwycięzca Loterii na odmianę wybranego przez siebie pomieszczenia będzie mógł przeznaczyć kwotę 25 000 zł (20 000 zł na asortyment i 5 000 zł na transport, montaż itp.). W Loterii wylosowani zostaną też laureaci drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają vouchery do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 2 000 zł i 1 000 zł. Każdego dnia trwania zabawy wygrać będzie można też upominki przyznawane od ręki. Na szczęśliwców czekają m. in. vouchery na zakupy do sklepu IKEA, karty podarunkowe do Portu Łódź, czy zaproszenia na hot-dogi.

Jak gramy? Aby wziąć udział w Loterii należy w dniach 5  - 28 października (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) zrobić zakupy w sklepach Portu Łódź za minimum 100 zł, a następnie udać się z paragonem do jednego z dwóch punktów loteryjnych - zlokalizowanych w Atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Udział w zabawie można brać wielokrotnie, jednak pamiętajmy, że jeden paragon upoważnia do odbioru maksymalnie 6 kuponów. Co dalej? Wypełniamy kupon, który wręczy nam hostessa, wrzucamy go do urny i mocno trzymamy kciuki za wygarną podczas finału!

Ale to jeszcze nie koniec! Przy punktach loteryjnych usytuowane zostaną także specjalne koła fortuny. Po wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego zakręćmy kołem! Nagrody natychmiastowe, wydawane od razu przez hostessy, czekają na zwycięzców!

Na Wielki Finał Loterii, podczas którego wylosowane zostaną trzy główne nagrody, Port Łódź zaprasza do Atrium 28 października o godzinie 17:00. Regulamin Loterii dostępny jest na stronie www.portlodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »