Motoryzacja » Samochody

Stary rok, nowy samochód. Grudniowe promocje w Spotawheel: rabat 3000 zł, leasing 0%, kredyt 50/50

Stary rok, nowy samochód. Grudniowe promocje w Spotawheel: rabat 3000 zł, leasing 0%, kredyt 50/50
Zobacz więcej zdjęć »
Osoby poszukujące używanych samochodów ze zweryfikowanym przebiegiem i w idealnym stanie technicznym mogą pozwolić sobie na jeszcze więcej. Spotawheel rusza z grudniową promocją „Kup lepsze auto przed końcem roku” w trzech odmianach do wyboru.

Klienci będą mogli skorzystać z rabatów do 3000 złotych, zakupić używane samochody w leasingu z sumą rat wynoszących 100 proc. wartości samochodu lub wybrać kredyt 50/50 – wtedy zapłacą połowę wartości zakupionego używanego auta w tym roku a resztę po Sylwestrze.

Warunek skorzystania z promocji to podanie odpowiedniego kodu: XMAS50/50, XMAS100 lub XMAS3000 podczas rozmowy telefonicznej bądź w formularzu kontaktowym na stronie Spotawheel.pl i zakup/rezerwacja samochodu przed 31 grudnia 2019 roku. Rabatami objęte jest 41 samochodów dostępnych w ofercie Spotawheel, promocja kredyt 50/50 dotyczy wszystkich oferowanych samochodów a leasing 100 proc. dostępny jest w przypadku wszystkich samochodów z pełną fakturą.

„Nasz główny cel od samego początku to wprowadzenie nowych standardów na polskim rynku samochodów używanych. Oferujemy wyłącznie auta sprawdzone, z rzeczywistym przebiegiem, z pełną i wiarygodną historią serwisową oraz w idealnym stanie technicznym. Wprowadziliśmy grudniowe promocje, aby jeszcze więcej osób poszukujących używanego samochodu w idealnym stanie mogło przekonać się o tym, jak bezproblemowo i bezstresowo może przebiegać proces zakupu.” – zaznacza Radosław Grzela, General Manager Spotawheel w Polsce.

Niezależnie od grudniowych promocji nie zmieniają się standardowe warunki zakupu używanych samochodów w Spotawheel, obejmujące gwarancję do 5 lat i 7 dni na zwrot samochodu po zakupie. Jak dotychczas, po sprzedaniu ponad 160 samochodów, odsetek zwrotów wynosi 1,8 proc.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Spotawheel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »