Rozrywka i wypoczynek » Hobby

STRASZNE I NIESTRASZNE MASKI NA HALLOWEEN - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

STRASZNE I NIESTRASZNE MASKI NA HALLOWEEN - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
STRASZNE I NIESTRASZNE MASKI NA HALLOWEEN - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 27 paźziernika, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Tym razem na warsztatach organizowanych przez Empik będzie nie tylko kreatywnie, ale także nieco strasznie. Wszystko za sprawą specjalnych, własnoręcznie zdobionych masek, dzięki którym będzie można wcielić się np. w ducha, wampira, czarownicę albo też innego potwora. Podczas dekoracji masek w ruch pójdą różnokolorowe, w tym także krwistoczerwone farby, jak również markery. Gotowe maski przydadzą się idealnie w trakcie przypadającego kilka dni później – dokładnie 31 października – Halloween. Ci, którzy nie bardzo lubią się bać, będą mogli też przyłączyć się do wspólnej zabawy. Do zdobienia nie zabraknie bowiem również masek w kształcie różnych paszczy różnych zwierząt.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »