Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Strażak Sam zawita do VIVO! Krosno

Strażak Sam zawita do VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Już 22 lutego w VIVO! Krosno pojawi się jeden z najpopularniejszych bohaterów kreskówek – odważny Strażak Sam, który przeszkoli maluchy z zasad bezpiecznego zachowania. Każdy chętny będzie mógł „przybić piątkę” wyjątkowemu gościowi, a także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Rozpoczyna się Wielki Tour Strażaka Sama po Polsce. Popularny bohater, w ramach projektu przygotowanego przez kanał telewizyjny  MiniMini+ i Egmont – wydawcę magazynu Strażak Sam, odwiedzi również VIVO! Krosno. Celem akcji jest nauczenie dzieci podstawowych zasad bezpiecznego zachowania. Podczas zajęć najmłodsi dowiedzą się, co robić, kiedy w pobliżu wybucha pożar i jak uchronić się przed nim w domu czy w lesie. Co najważniejsze, maluchy nauczą się także najważniejszych numerów ratunkowych. Aby dzieci w sposób przystępny nabyły wiedzę najważniejszych zasadach bezpiecznego zachowania, organizatorzy przygotowali dla nich tory przeszkód i zadania sprawnościowe, które rozwijają spostrzegawczość i pomagają w przyswajaniu prawidłowych nawyków. Zdjęcia najlepszych ratowników zostaną opublikowane w ogólnopolskim magazynie Strażak Sam! Ponadto każde dziecko będzie mogło zabrać do domu samodzielnie stworzoną  odznakę i maskę Sama.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy i dołączenia do drużyny bohaterskich ratowników. Niezwykle ważne jest, aby od najmłodszych lat uczyć maluchy, jak reagować na sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu. Co ciekawe, zadania konkursowe realizowane będą w trzech kategoriach wiekowych, także z pewnością każdy uczestnik znajdzie odpowiednią dla siebie grupę, dopasowaną do konkretnych predyspozycji   - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Dla uczestników zabawy przewidziano także liczne nagrody - niespodzianki, w tym 3 nagrody główne ufundowane przez telewizję MiniMini+ (każda nagroda o wartości 250 zł).

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »