Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Strefa gry LEGO® Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej

Strefa gry LEGO® Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
„Leg godt”, czyli baw się dobrze – w najbliższy weekend najmłodsi będą mieli okazję do świetnej zabawy i zagrania w LEGO® Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej.

Dodatkowo podczas wydarzenia (9 i 10 lipca w godz. 11.00 – 19.00) zagrać będzie można również w inne gry z serii LEGO®, m.in. LEGO® Marvel’s Avengers, LEGO® Jurassic World czy LEGO® Batman 3: Poza Gotham. Wstęp jest bezpłatny.

 Z kolei po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Od wielu lat produkty tej duńskiej firmy są uwielbiane przez dzieci! Tym razem najmłodsi wraz z rodzicami będą mieli okazję zagrać w LEGO® Video Games. Podczas wydarzenia uczestnicy spróbują swoich sił w turniejach i będą rywalizować o tytuł Mistrza. Maluchy wspólnie z Finnem, Poe i BB-8 będą latać gwiezdnym myśliwcem w gąszczu asteroid oraz wykonywać ekscytujące misje z Leią, Chewbeccą lub Admirałem Ackbarem.

Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje, takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną - zestaw klocków LEGO! Z kolei dla wszystkich dzieci, które odwiedzą Galerię Krakowską, przygotowane zostały niespodzianki.

LEGO® Video Games odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 lipca) w godz. 11.00-19.00 w Galerii Krakowskiej na poziomie -1 w Hali Grodzkiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »