Rozrywka i wypoczynek » Sport

Strefa Kibica Milka na stoku w Białce Tatrzańskiej – bądź Sercem z Naszymi!

Milka w ramach kampanii "Sercem z Naszymi" przygotowała szereg atrakcji skierowanych do wszystkich polskich kibiców. Jedną z nich są wyjątkowe Strefy Kibica na stokach narciarskich, w tym na stoku w Białce Tatrzańskiej.

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, Milka dołączyła dogrona sponsorów Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich Kadry A. Z tej okazji, w ramach trwającej kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” producent czekolady przygotował szereg atrakcji skierowanych do wszystkich polskich kibiców. Jedną z nich są wyjątkowe Strefy Kibica na stokach narciarskich, w tym na stoku w Białce Tatrzańskiej.

 

Sercem z Naszymi

Milka, stworzona z najdelikatniejszego alpejskiego mleka, od ponad 25 lat wspiera sporty zimowe. Marka w tym sezonie rozpoczęła strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim - jako oficjalny partner Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich Kadry A. Wspólne kibicowanie, wspólne przeżywanie sukcesów i wspieranie się po porażkach, było inspiracją do stworzenia nowej kampanii „Milka. Sercem z naszymi”. Dzięki niej, Polacy będą bliżej skoczków. Milka pokaże ducha drużyny oraz przybliży ciekawostki o skoczkach. Ponadto przekaże dodatkową pomoc finansową w ramach projektu Wsparcia Młodych Skoczków.

 

Słodka radość kibicowania

W ramach kampanii Milka zaprasza wszystkich kibiców do wspólnej zabawy już w ten weekend (09-10.02) na stoku w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. Na miejscu czekają takie atrakcje jak: bar z gorącą czekoladąstrefa VR – skoki narciarskie 3Dfotobudkastrefa relaksuzabawy i konkursyoraz DJ. Przyjdź i poczuj radość ze wspólnego kibicowania - pokaż, że jesteś Sercem z Naszymi!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »