Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Strefa Piotrkowska 217 ma już 10 lat! OKAM w Łodzi świętuje jubileusz tej inwestycji

Strefa Piotrkowska 217 ma już 10 lat! OKAM w Łodzi świętuje jubileusz tej inwestycji
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji 10 rocznicy powstania Strefy Piotrkowska 217, stworzonej przez OKAM wyjątkowej przestrzeni na kulturalno-rozrywkowej mapie Łodzi, w weekend: 23 oraz 24 kwietnia bieżącego roku odbędą się uroczyste urodziny obiektu.

W programie zaplanowano koncerty lokalnych zespołów, wydarzenia kulinarne, a nawet wykonywanie tatuaży. Głównym sponsorem imprezy jest Strefa PROGRESS, sąsiadujący z Piotrkowską 217 pierwszy projekt mieszkaniowy OKAM realizowany w Łodzi. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na zbiórkę finansową Stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani – na zabezpieczenie potrzeb rodzin z Ukrainy przebywających w Łodzi i okolicy.

Dwudniowe wydarzenie rozpocznie się w sobotę 23 kwietnia w południe festiwalem ulicznej kuchni świata - Street Food Festiwal Wiosna, który potrwa przez cały dzień, do późnych godzin nocnych. Między godziną 12:00 a 18:00 w ramach WALK IN w The Witchery Machine będzie możliwość wykonania tatuażu. Z kolei od godz. 18:00 zaplanowano przyjemność dla melomanów – koncert w Odlewni II. Wystąpią takie zespoły jak: Porcupine Slippers, Kisu Min, Miss Ann czy Alles. Pierwszy dzień imprezy zakończy się w Odlewni I After Party jako Live Act zespołu Ex-Us.  

W drugim dniu wydarzenia (24 kwietnia) w godz. 12:00-18:00 przewidziano ciąg dalszy wykonywania tatuaży i degustacji dań w ramach festiwalu Street Food. Przez cały weekend będzie też obowiązywać specjalna oferta w lokalach gastronomicznych zlokalizowanych na terenie Strefy Piotrkowska 217. 

- Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które jest okazją do świętowania naszej dziesięcioletniej już obecności w centrum Łodzi. Strefa Piotrkowska 217 to wyjątkowa przestrzeń, z której jesteśmy niezwykle dumni. Jest to ważny kulturalno-rozrywkowy punkt na mapie miasta, chętnie odwiedzany przez samych łodzian, jak i przyjezdnych. Przez minione lata udowodniliśmy, że centrum Łodzi potrzebowało takiej kreatywnej przestrzeni i miło nam patrzeć, jak cały czas ten ciekawy projekt się rozwija. Mamy nadzieję, że razem z nami do świętowania przyłączy się wiele osób, szczególnie, że cel jest szczytny, bo dochód ze sprzedaży biletów przekażemy jako wsparcie dla uchodźców z Ukrainy – mówi Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

W ramach przestrzeni zlokalizowanej w samym centrum miasta między ul. Piotrkowską 217, a al. Kościuszki 132 OKAM oferuje powierzchnię biurową, handlową, usługową i gastronomiczną. Przestrzeń jest wykorzystywana na potrzeby oryginalnych i niesztampowych pomysłów, rozwijając życie kulturalne i towarzyskie łodzian. Strefa Piotrkowska 217 to także autorska oferta wydarzeń - rocznie OKAM współorganizuje ponad 20 imprez plenerowych. Eventy wewnętrzne odbywają się z kolei w Odlewni, historycznym miejscu z pofabrycznym klimatem, atrakcyjnym ze względu na dużą powierzchnię ok. 500 m2 i nietypową wysokość sięgającą 4 metrów. W przestrzeni Odlewni często organizowane są w ramach kompleksowej usługi spotkania prywatne i biznesowe, koncerty czy różnego rodzaju warsztaty.    

Strefa Piotrkowska 217 to niejedyna z inwestycja OKAM w Łodzi. Deweloper zrealizował też przestrzeń co-workingową ŁÓDŹ.WORK, a w marcu miało miejsce wbicie symbolicznej łopaty pod pierwszą inwestycję mieszkaniową w mieście – Strefę PROGRESS, która znajdować się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Piotrkowskiej 217 – z uroków tej ostatniej będą mogli korzystać jej przyszli mieszkańcy.

Bilety na koncert urodzinowy Strefy Piotrkowska 217 do nabycia będą na miejscu w dniu wydarzenia, przy płatności wyłącznie gotówką.

Więcej informacji na temat wydarzenia, jak również samego kompleksu można znaleźć na stronie www.piotrkowska217.pl.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »