Rozrywka i wypoczynek » Sport

Studenci na rowery! Wavelo we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum

Studenci na rowery! Wavelo we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki umowie podpisanej między operatorem krakowskich rowerów miejskich Wavelo a władzami Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, studenci będą mogli korzystać z miejskich jednośladów na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. I to już od 1 sierpnia!

Studentów UJ CM z pewnością ucieszy współpraca między systemem rowerów a uczelnią –  W ramach zawartej umowy żacy będą mogli korzystać z obniżonej stawki w taryfie PAYG – Studentw której opłata naliczana jest za efektywny czas użytkowania roweru.  Podczas gdy reszta użytkowników za minutę korzystania z Wavelo płaci 16 groszy, studenciUJ CM za każde 60 sekund jazdy wyciągną z portfela zaledwie 6 groszy. Taryfa dofinansowana jest przez władze uczelni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

UJ CM staje się nie tylko pierwszą uczelnią w mieście, ale także jedyną w Polsce, której studenci mogą korzystać z systemu rowerowego na specjalnych warunkach. –Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum,jako najlepsza uczelnia medyczna w kraju, nie tylko przoduje w przekazywaniu wiedzy swoim studentom, ale także pokazuje, jak zdrowo żyć na codzień. To bardzo cieszy, że uczelnia przeszła od słów do czynów i partycypując w kosztach, zachęca swoich studentów do jazdy najkorzystniejszym środkiem transportu w mieście – tłumaczy Albert Wójtowicz, dyrektor operacyjny Wavelo.

Umowa Wavelo z UJ CM została nawiązana w trybie pilotażowym. Potrwa do końca października lub do wyczerpania ustalonego limitu pierwszych dwóch tysięcy zarejestrowanych użytkowników, którzy w ten sposób staną się beneficjentami umowy. Niższa taryfa „PAYG – Student” zacznie działać już od 1 sierpnia.

Nawiązana współpraca pozwala nam mieć nadzieję, że wkrótce do prekursora, jakim jest Uniwersytet Jagielloński- Collegium Medicum, dołączą inne uczelnie, przekonując do użytkowania Wavelo tysiące krakowskich studentów – dodaje Wójtowicz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »