Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Studio U22 - nowy punkt na muzycznej mapie Warszawy

Studio U22 - nowy punkt na muzycznej mapie Warszawy
Zobacz więcej zdjęć »
W trakcie wieczoru rozbrzmiała niezwykła mieszanka dźwięków, a dla zaproszonych gości zagrali: Sorry Boys, Margaret, Lanberry, Tappahall, Staszek, Anna Hajduk, Bloo Crane, Jeremi i Patryk Skoczyński.

4 września oficjalnie otworzyliśmy Studio U22 w nowym miejscu – przy ulicy Nowy Świat 63. Tym samym łączymy siły z kultowym Nowym Światem Muzyki i pragniemy, aby to miejsce znów stało się najważniejszym punktem na muzycznej mapie Warszawy. W trakcie wieczoru rozbrzmiała niezwykła mieszanka dźwięków, a dla zaproszonych gości zagrali: Sorry Boys, Margaret, Lanberry, Tappahall, Staszek, Anna Hajduk, Bloo Crane, Jeremi i Patryk Skoczyński.

Początek wieczoru należał do Anny Hajduk – wybitnej pianistki młodego pokolenia, która zebranym gościom zaprezentowała wybrane dzieła Fryderyka Chopina. Następnie na scenie pojawił się duet z zespołu Sorry Boys – Bela Komoszyńska i Tomasz Dąbrowski i zabrzmiały takie przeboje, jak „Miasto Chopina” czy „Absolutnie, absolutnie”.

W dalszej części wieczoru usłyszeć było można wybuchową mieszankę najświeższych trendów i szczerych tekstów, czyli urban pop w wykonaniu Margaret. Kolejną wokalistką oklaskiwaną przez gości była Lanberry. Obie artystki dowiodły, że doskonale wiedzą, jak bawić się muzyką i porwać słuchaczy do swojego świata dźwięków.

Na scenie nie mogło zabraknąć także debiutantów. Wśród nich był finalista The Voice of Poland - Patryk Skoczyński, który premierowo zaprezentował autorskie utwory. Powiew świeżości wnieśli również Jeremi Sikorski oraz Staszek.

Był także czas na mocno synth-popowe odniesienia za sprawą duetu Bloo Crane, a także multi-instrumentalnego indie rocka granego przez zespół Tappahall.

 

O atmosferę zadbali nasi partnerzy: Żywiec Zdrój, Ballantine’s, Pilsner Urquell.

Dziękujemy także mecenasowi wydarzenia ZPAV za wsparcie.

Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali razem z nami i przekonali się o magii Studia U22 w Nowym Świecie Muzyki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Szczygielski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »