Technologie » Internet

Studio Z500, ruszyła nowa strona internetowa!

Studio Z500, ruszyła nowa strona internetowa!
Zobacz więcej zdjęć »
369 pomysłów na wygodne życie! Właśnie pod takim hasłem Studio Z500 w październiku br. uruchomiło kolejną wersję strony internetowej dostępnej pod adresem www.z500.pl . Strona zyskała zupełnie nową szatę graficzną oraz dodatkowe rozwiązania funkcjonalne np. ułatwiające wyszukiwanie projektów domów.

„Chcieliśmy aby nasza nowa strona była dla Inwestorów praktycznym narzędziem w poszukiwaniu odpowiedniego projektu domu, bazą wiedzy i platformą wymiany cennych doświadczeń, które zdobywają na wszystkich etapach realizacji swoich marzeń o własnym domu” – podkreśla arch. Piotr Zwierzyński .

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Łatwa nawigacja, szybkie ładowanie oraz dostępność dla wszystkich przeglądarek, to z pewnością atuty naszej nowej witryny. Ale to nie wszystko! Odświeżenie internetowego wizerunku pozwoliło nam przede wszystkim na ciekawsze zaprezentowanie oferty projektowej. Strona stała się bardziej przejrzysta i przyjazna dla użytkowników. Projekty domów zgrupowaliśmy w kategorie  dostosowane do oczekiwań i zainteresowań Klientów. Wszystkie projekty posiadają nowoczesne wizualizacje, większość prezentowana jest wraz z animacją 3D. Każdy posiada niezbędne dane techniczne, rzuty, szacunkowy kosztorys oraz opis zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych.

Oczywiście na stronie nie mogło zabraknąć prezentacji nowości, dodatków do projektów, poradnika inwestora ABC Budowy, szczegółowych informacji jak i gdzie zamówić projekt oraz atrakcyjnych promocji, które znaleźć można w zakładce ŁAP OKAZJĘ! Internauci odwiedzający stronę www.z500.pl mogą korzystać - tak jak to było dotychczas - z bezpłatnego kolornika, aplikacji Sprawdź ile pali Twój Dom, czy możliwości internetowego zamawiania świadectw energetycznych. Zintegrowaliśmy naszą stronę z popularnymi serwisami społecznościowymi  za pośrednictwem których komunikują się ze sobą inwestorzy już budujący swoje domy oraz osoby, które budowę dopiero planują. Zachęcam wszystkich do wyrażania opinii na temat naszej nowej strony za pośrednictwem specjalnego formularza. Serwis jest nadal testowany i modyfikowany dlatego uwagi użytkowników są dla nas bardzo cenne”  - dodaje Piotr Zwierzyński.

źródło: Studio Z500   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio Z500 Piotr Zwierzyński
http://www.z500.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »