Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Styczniowy Jarmark w Wola Parku

Zima w końcu dotarła. Teraz, gdy na dworze mróz szczególnie trzeba o siebie zadbać. Można to zrobić, dostarczając organizmowi odpowiednie składniki, które nie tylko uzupełnią braki witamin, ale również nas rozgrzeją. Gdzie takie kupić?

Wola Park od 18 do 21 stycznia zaprasza na Jarmark. Regionalni Producenci przygotowali dla odwiedzających pyszne i zdrowe produkty. 

Podczas najbliższego Jarmarku Klienci Wola Parku znajdą tradycyjnie wytwarzane wędliny oraz wędzone ryby. Nie zabraknie również regionalnych serów z Białego Dunajca, holenderskich i korycińskich oraz chleba na naturalnym zakwasie. Dla osłody zakupić będzie można miody, powidła, suszone owoce, a nawet pyszne kołacze. Na rozgrzanie do potraw warto dodawać aromatyczne przyprawy, chrzan i różne sosy. Co więcej na Jarmarku dostępne będą też wyciskarki, za pomocą których każdy w domowym zaciszu zrobić prawdziwy, zdrowy sok.

Stoiska z regionalnymi produktami Klienci Centrum znajdą na placu w pobliżu sklepów C&A oraz KappAhl.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »