Kultura, sztuka » Kultura

Styk Festiwal – Gala Finałowa już 16 maja 2014 we Wrocławiu

Styk Festiwal – Gala Finałowa już 16 maja 2014 we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Najlepszą Polską Telewizję Studencką w roku akademickim 2013/2014 poznamy już 16 maja 2014 podczas Gali Finałowej Styk Festiwal, która odbędzie się w Strefie Kultury Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej.

Wydarzeniu będą towarzyszyć panele dyskusyjne, warsztaty dziennikarskie oraz debata na temat roli i miejsca telewizji studenckich w przestrzeni medialnej. Warsztaty poprowadzą znakomici goście - Kamil Durczok, Paweł Abramowicz oraz Mikołaj Nowak.

Partnerem Styk Kamera Festiwal jest Sony. W dniu finału będzie można obejrzeć oraz przetestować kamery Sony z rodziny XDCAM EX oraz NXCAM. Będą dostępne m.in. kamery 4K-  PXW-Z100 oraz NEX-FS700, a także zostanie zaprezentowane urządzenie wielofunkcyjne - mikser wideo/audio połączony z rekorderem oraz emisyjnym streamerem do internetu AWS-750 Anycast touch.

Patronat honorowy nad festiwalem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Bliższe informacje http://www.skf.pwr.wroc.pl/index.php

Gala Finałowa odbedzie się 16 maja 2014 w Strefie Kultury Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej
Ramowy program imprezy:
10:00 - WARSZTATY - PAWEŁ ABRAMOWICZ, MIKOŁAJ NOWAK
12:00 - Streaming - Nadaje.com
12:50 - Prezentacja SONY
13:45 - WARSZTATY - KAMIL DURCZOK
15:30 - DEBATA - Rola i miejsce telewizji akademickich w przestrzeni medialnej
17:30 - Rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszą Telewizję Studencką roku akademickiego 2013/2014
20:00 - After Party

 

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Firma oferuje m.in. projektory instalacyjne, projektory do kina domowego, a także urządzenia dedykowane dla biznesu i sektora edukacyjnego.

 

Firma Sony Professional dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, edycji i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych o zwiększonej wartości dla firm oraz ich klientów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie dostarczania innowacyjnych i wiodących na rynku produktów firma Professional Solutions Europe osiągnęła idealną pozycję, która umożliwia oferowanie klientom rozwiązań o wyjątkowej jakości i wartości. Dział Professional Services, stanowiący sekcję integracji systemów firmy Sony, oferuje klientom dostęp do fachowej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów z całej Europy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi firma Professional Solutions Europe dostarcza całościowe rozwiązania, które zaspokajają potrzeby klientów oraz integrują oprogramowanie z systemami, umożliwiając osiągnięcie indywidualnych celów każdego przedsiębiorstwa. Więcej informacji można znaleźć w witrynie www.pro.sony.eu

 

Kontakt dla prasy: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »